R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902373 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
30 marca w Trzebani leśne kryterium

 

Powrót Leszczyńskiej Ligi Rowerowej30 marca w Trzebani (pod Osieczną) odbędzie się leśne kryterium w ramach Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. To pierwsza impreza po kilkuletniej przerwie w tym właśnie cyklu. Będzie ich w tym roku więcej - jeszcze dwie w Smyczynie pod Lipnem.

Trzebania to dobrze znana miejscówka dla fanów jazdy na rowerach górskich. Wielokrotnie odbywały się tutaj zawody Leszczyńskiej Ligi Rowerowej (po raz ostatni w roku 2020 - pandemicznym), w których brali udział znani zawodnicy. Swą siłę i kolarskie umiejętności demonstrował w urokliwym lesie i na brukowanym podjeździe Marcin Sapa - uczestnik Tour de France 2009. W minionych latach odbywały się tutaj edycje cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB.

Leszczyńska Liga Rowerowa powraca. Organizacyjny ciężar wzięli na siebie Robert Konieczny (prezes klubu sportowego Orzeł Lipno) oraz Sławek Kasprzyk i Michał Andrzejewski (obaj REAL 64-sto). Wspomagać ich będzie niezastąpiony Wojciech Mizuro (szef obaj REAL 64-sto).

Pierwsza impreza już 30 marca w Trzebani. Można już się doń przygotowywać i nastawiać psychicznie do sportowej rywalizacji. Zapisy już ruszyły: www.ultimasport.pl, zgłosiło się dotąd 25 osób.

Organizatorzy planują jeszcze dwie imprezy w tym roku: 21 lipca i 11 listopada - obie w Smyczynie pod Lipnem.

                           Piotr Kurek
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL