R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyślij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jesteś 32042968 gościem na naszej stronie
Aktualizowano: 2019-09-15
Witamy na stronie Kurek-Rowery.pl

 

Goleniów wraca na szosę
Niezwykle udane wyścigi kolarskie
w mieście Franciszka Harbacewicza


Marek Szczygieł (z lewej) i Łukasz Harbacewicz zwycięsko dojeżdżają do mety wyścigu na dystansie 129 kilometrów. Ta dwójka jechała razem przez pona 100 km.
Fot. Piotr Kurek

Goleniów wraca na szosę, czyli po latach przerwy - nie wnikajmy dokładnie ilu, dziś w mieście nad Iną odbyły się kolarskie wyścigi amatorów. Niezwykle udane, na wysokim poziomie sportowym, z udziałem prawie dwustu zawodniczek i zawodników. Szanse rywalizacji miały także najmłodsze dzieci oraz żacy/ żaczki i młodziczki/ młodzicy ze znanych klubów.

Franciszek Harbacewicz, autor pomysłu, by wyścigi szosowe wróciły do Goleniowa, może dziś ( w sobotę 14 września 2019) odczuwać satysfakcję. Impreza o nazwie @GT19, czyli Goleniów Tour, odbyła się i, ku zaskoczeniu jej organizatorów i uczestników oraz kibiców, wypadła na medal.

Panie i panowie ścigali się na dwóch dystansach: Mega (128 km) i Mini (65 km). Trasa wiodła z Goleniowa w stronę Nowogardu i Maszewa, skąd startujący wracali do Goleniowa właśnie. Ci z Mini zatoczyli jedną rundę, ci z Mega - dwie.

Świeciło słońce według wrześniowej normy, dmuchał nieźle wiatr, na który skarżyło się większość startujących. – Dwie trzecie trasy przyszło nam jechać pod podmuchy powietrza - słyszało się od wielu pań i panów. Nie przeszkodziło to nikomu w bezpiecznej i szybkiej jeździe. Rywalizowali amatorzy z Zachodniopomorskiego, Lubuskiego i Wielkopolski.

Bohaterami imprezy bez wątpienia zostali Łukasz Harbacewicz i Ewa Bańkowska (zwycięzcy na dłuższej trasie) oraz Radosław Cimander i Iwona Rychlewska (triumfatorzy z Mini). Z entuzjazmem ścigały się dzieci najmłodsze oraz żacy/ żaczki i młodziczki/ młodzicy.

Mega, 128 km 
Mężczyzni
1. Łukasz Harbacewicz, JF Duet Goleniów Spectrum Bike - 3:13:23
2. Marek Szczygieł, JF Duet Goleniów Spectrum Bike - ten sam czas
3. Jan Zugaj, Elmar Spectrum Bike Team - 3:14:54
4. Przemysław Burzych, 2x3 Racing Team - 3:14:56
5. Jakub Krause, JF Duet Goleniów Spectrum Bike - 3:14:56
6. Franciszek Harbacewicz, JF Duet Goleniów Spectrum Bike - 3:16:43
...
19. Piotr Sućko, Fun Club Racing Team - 3:17:07
23. Artur Spławski, Merx Team - 3:17:09
26. Romuald Szaj, Merx Team - 3:18:16

Kobiety
1. Ewa Bańkowska,  Elmar Spectrum Bike Team - 3:16:48
2. Milena Bogucka, Romet Factory Team - 3:18:04
3. Marta Balcerzak, Gorzów Wielkopolski - 3:36:15
 

- Spotykamy się za rok - słyszało się dziś w Goleniowie. Dobrych ludzi tu nie brakuje, by ponownie zorganizować zawody szosowe w tym miejscu, jakże ważnym dla naszego kolarstwa.

                      Piotr Kurek

 

  

20-latek z Kobylnicy
nabiera wprawy w zwyciężaniu

Artur Małkowski dziś  znów najszybszy


Miron Kłosiński (od lewej - 3. miejsce), Artur Małkowski - zwycięzca i Sławomir Spławski (3. miejsce) oraz Romuald Szaj - organizator czwartków kolarskich na torze samochodowym "Poznań".
Fot. Piotr Kurek


Artur Małkowski (Euro Bike Kaczmarek Electric) wygrał dziś (w środę 11 września) wyścig szosowy w ramach czwartków kolarskich na torze samochodowym "Poznań". Na linię mety przyjechał przed dwoma kolejnymi zawodnikami: Mironem Kłosińskim z Poznania  (FTI Racing Team) i Sławomirem Spławskim z Bogdanowa (Merx Team). To kolejne, tydzień po tygodniu,  zwycięstwo utalentowanego 20-latka z Kobylnicy.


Dziś było ściganie na jedenastu rundach. Od początku było szybko ze zmieniającymi się kolarzami na czele zawodniczej stawki . Po pierwszym okrążeniu prowadził Sławomir Urbański (FTI Racing Team) przed Przemysławem Rozwalką, na kolejnych pokazywali swą siłę Krzysztof Borkowski, Beranard Bocian, Sławomir Spławski, Radosław Kozal, Stanisław Michalski, Miron Kłosiński, Bartosz Sierżant , Jan Modzelewski i Robert Chęciński.

Wszystkie akcje zaczepne i szybkie odjazdy były kasowane i nie trwały one dłużej niż cztery kilometry (jedna runda). Do ostatniego zakrętu dojechał kilkudziesięcioosobowy peleton. Środkiem toru pędził jako pierwszy (nieklasyfikowany) Artur Kozal, który w tym roku z numerem startowym 100 pełni rolę ambasadora czwartków kolarskich. Za jego plecami rozegrała się walka o trzy czołowe miejsca. Wygrał ją Artur Małkowski przed Mironem Kłosińskim i Sławomirem Spławskim.  Czas zwycięzcy na dystansie 45 km to 00:59:22 h, jego średnia prędkość 45,43 km/h.

Środing kolarski, 11 września 2019 - wyniki

Kobiety open
1. Marta Gogolewska - 00:59:22
2. Kamila Wójcikiewicz - ten sam czas
3. Ewa Sudolska - dubel

M20/30
1. Artur Małkowski - 00:59:22
2. Miron Kłosiński - ten sam czas
3. Sławomir Spławski - ten sam czas

M40/50
1. Tomasz Grobelny - 00:59:22
2. Artur Spławski - ten sam czas
3. Robert Sudoł - ten sam czas

M60+
1. Tadeusz Jasionek - 00:59:22
2. Marek Szymański - ten sam czas
3. Bogusław Malke - ten sam czas

To kolejny sukces Artura Małkowskiego. W ubiegłym tygodniu wygrał czwartek kolarski na torze samochodowym "Poznań" przed Sławomirem Spławskim i Szymonem Potasznikiem z KTK Kalisz. Dziś 20-latek z Kobylnicy znów triumfował i wydaje się kibicom oraz rywalom, że nabiera on wprawy w zwyciężaniu i odnoszeniu sukcesów. I że czyni to z radością i niekłamanym entuzjazmem.

                                    Piotr Kurek

 

 

Słoneczny maraton MTB w Górze
Sylwia Tumiłowicz i Przemysław Rozwalka
triumfowali na najdłuższym dystansie


Prawie 200 osób ścigało się w maratonie MTB w Górze.
Fot. Piotr Kurek

Dzisiaj, 8 września, w Górze (Dolnośląskie) odbył się maraton MTB w ramach cyklu Leszczyńska Liga Rowerowa. Jego nazwa brzmiała bardzo ładnie "Sto procent pasji" i został on przeprowadzony już po raz ósmy, rok po roku. Na najdłuższym dystansie (Mega - 55 km) triumfowali: Sylwia Tumiłowicz z Góry (DGR Racing Team) i Przemsław Rozwalka z Goniembic pod Lipnem (niestowarzyszony).


– Dałem na dobrą tacę - śmiał się o poranku Janusz Tumiłowicz, jeden z organizatorów imprezy, nawiązując do faktu, że pogoda sprzyjała startującym. Nie padało, nie było zbyt chłodno i momentami słońce świeciło w rytmie dobrej niedzieli.

Trasa została starannie przygotowana i dobrze oznaczona. Chwalili ją wszyscy startujący. Prowadziła przepięknymi terenami leśnymi Nadleśnictwa Góra Śląska wokół urokliwej Doliny Baryczy.


Przemysław Rozwalka (z lewej) oraz rodzina Klimpelów z Leszna.
Fot. Piotr Kurek

Nikt dziś ni ucierpiał, nie odniósł najmniejszej kontuzji, rany czy też zadrapania. Poziom sportowej rywalizacji w ramach Leszczyńskiej Ligi Rowerowej jest wysoki i taki był też i dzisiaj w Górze.

Na jazdę na trasie Mega zdecydowało się prawie pięćdziesiąt osób, w tym cztery panie: Sylwia Tumiłowicz, Magdalena Musielak, Iwona Chyła i Kinga Mocek. W gronie mężczyzn zdecydowanym faworytem był Przemysław Rozwalka z Goniembic i nie zawiódł swych sympatyków i rodziny, przyjeżdżając jako pierwszy na linię mety. – Do ósmego kilometra jechałem z liczną grupą, później bardzo mocno nacisnąłem na pedały i prawie 50 km pokonałem solo - mówił z uśmiechem za końcową kreską. Jego czas - 02:11:00, średnia prędkość wyniosła 25,19 km/h. Dwa kolejne miejsca open zajęli: 2. Kacper Jabłoński z Rawicza i 3. Przemysław Papież z Leszna (obaj Strefasportu.pl MW Invest).

Wśród pań triumfowała Sylwia Tumiłowicz (DGR Racing Team - 02:43:47) przed Magdaleną Musielak z Lipna (Strefasportu.pl MW Invest - 02:43:49). Trzecia była Iwona Chyła z Leszna (REAL 64-sto).

Jazda na dystansie Mini (35 km) była sportowym popisem Wojciecha Mizuro z Leszna (REAL 64-sto). Wśród pań na tej trasie triumfowała Patrycja Langner ze Starego Bojanowa (ŚTC Śmigiel).


DGR Racing Team - oni zorganizowali maraton MTB w Górze i także wzięli w nim udział.
Fot. Piotr Kurek

Organizatorem imprezy byl lokalny, amatorski klub kolarski DGR RACING TEAM oraz stowarzyszenie "Sto procent pasji". Klub DGR RACING TEAM w swoich szeregach posiada wcale liczne grono zawodników (dziś wystartowało prawie dwudziestu) i działaczy znanych w środowisku kolarstwa MTB. Najbardziej utytuowaną zawodniczką jest startująca z dużym powodzeniem w wyścigach kolarstwa górskiego jak również szosowych Sylwia Tumiłowicz, która w słoneczną niedzielę potwierdziła swą sportową klasę.

Była to już VIII edycja tej sympatycznej imprezy przygotowanej przez grupę pasjonatów kolarstwa MTB.

Na dystansach Mega, Mini oraz trasach dla juniorów i młodzików wystartowało prawie 200 osób. Rywalizowały także dzieci - od tych najmłodszych do 11-letnich, w czterech wyścigach wzięło udział aż 55. Były emocje, które udzieliły się także rodzicom i dziadkom.

Jakby nie patrzeć, dzisiejszy maraton MTB w Górze trzeba uznać za słoneczny, z rywalizacją na wysokim poziomie sportowym, znakomitym cateringiem (pierogi, że palce lizać) i organizacją na medal, za którą krył się wysiłek Janusza Tumiłowicza, Daniela Huzara i Marcina Sobańskiego i ich rodzin oraz kolegów.


                         Piotr Kurek 

 

Energia w pełni wyzwolona
Artur Małkowski dziś najszybszy


Trzech najlepszych kolarzy - Sławomir Spławski (od lewej), Artur Małkowski i Szymon Potasznik - i organizator czwartków kolarskich Romuald Szaj.
Fot. Piotr Kurek


Artur Małkowski z Kobylnicy (Euro Bike Kaczmarek Electric) wygrał dziś wyścig szosowy w ramach czwartków kolarskich na torze samochodowym "Poznań". Na linię mety przyjechał z przewagą kilku metrów nad dwoma kolejnymi zawodnikami: Sławomirem Spławskim z Bogdanowa (Merx Team) i Szymonem Potasznikiem (KTK Kalisz).

– Był to wyścig w pełni wyzwolonej energii - powiedział po jego zakończeniu Tadeusz Jasionek z Przytocznej. – Sporo z dzisiejszych jego uczestników w niedzielę startowała w UCI Grand Fondo World Championships Poznań 2019. Oczekiwania nas, czwartkowiczów, były duże większe niż osiągnięte rezultaty. Ale tak bywa w tym sporcie -  podkreślił sympatyczny Pan Tadeusz. I dodał: – Koledzy i ja szybkim wyścigiem rozładowaliśmy swe moce.

Dziś było ściganie na dwunastu rundach. Energię szybkiej rywalizacji czuło się od startu. Po pierwszym okrążeniu prowadził Damian Hliwa z Poznania (FTI Racing Team), na kolejnych pokazywali swą siłę Łukasz Harbacewicz, Przemysław Rozwalka, Artur Małkowski, Jakub Kędziora, Sławomir Spławski, Radosław Kozal i Kamila Wójcikiewicz.

Wszystkie akcje zaczepne i szybkie odjazdy były kasowane i nie trwały one dłużej niż cztery kilometry (jedna runda). Do ostatniego zakrętu jako pierwsi zbliżali się ojciec i syn, czyli Franciszek i Łukasz Harbacewiczowie z Goleniowa (JF Duet), ale z niego jako pierwszy wyjechał Artur Małkowski.

– Gnałem w stronę mety jak szalony, chyba z prędkością ponad 60 kilometrów na godzinę - mówił 20-letni zwycięzca z Kobylnicy. Z wielkimi emocjami czekała na niego przy końcowej kresce sympatia Marta. – To mój kolejny sukces na torze samochodowym "Poznań", tym cenniejszy, że na finiszu byłem szybszy od Sławka Spławskiego. Trzeci był Szymon Potasznik, 18- latek z KTK Kalisz.

                            Piotr Kurek

 

 

Stanąć za barierkami
Ryszard Szurkowski gościem specjalnym
międzynarodowych zawodów kolarskich w Poznaniu


Ryszard Szurkowski i za nim Zenon Jaskuła (od lewej), Piotr Miśkiewicz, Krzysztof Kozanecki i Ryszard Jakubowski.
Fot. Piotr Kurek

– Chciałbym, tak jak wy teraz to robicie, stanąć za barierkami - powiedział dziś na Międzynarodowych Targach Poznańskich Ryszard Szurkowski. Najlepszy polski kolarz w historii przyjechał w sobotę do Grodu Przemysła jako gość specjalny szosowego wydarzenia o nazwie UCI Grand Fondo World Championship Poznań 2019.

W pawilonie nr 3, gdzie odbyło się spotkanie, legendę nie tylko polskiego kolarstwa zebrani powitali oklaskami. Mistrz Ryszard poruszał się na wózku i na początku jego publicznego wystąpienia został zasypany pytaniami dziennikarzy mediów prasowych i radiowo-telewizyjnych. O to, jak się czuje, jak przebiega rehabilitacja, o oczekiwania na najbliższy czas.


Dziennikarze i Ryszard Szurkowski.
Fot. Piotr Kurek

– Moje korzenie są z Wielkopolski - powiedział szosowy mistrz świata z Barcelony (1973) i czterokrotny triumfator Wyścigu Pokoju, zwycięzca ponad 400 wyścigów. – Mama pochodziła spod Jarocina, tata z okolic Rawicza - podkreślił na wstępie spotkania z publicznością.

Zjawili się na nim ludzie starsi i młodzi. Nie zabrakło poznaniaka Andrzeja Kaczmarka, kolegi z reprezentacji Polski na Wyścig Pokoju. W roku 1970 Pan Ryszard startował w nim po raz drugi i wygrał rywalizację indywidualnie po raz pierwszy, a Pan Andrzej w swym debiucie dołożył cegiełkę do drużynowego zwycięstwa biało-czerwonych.


Ryszard Szurkowski i jego przyjaciele.
Fot. archiwum Piotra Kurka

To była wspaniała reprezentacja, którą stanowili: Ryszard Szurkowski, Zenon Czechowski, Zygmunt Hanusik, Krzysztof Stec, Zbigniew Krzeszowiec, Wojciech Matusiak i Andrzej Kaczmarek. Od tego pamiętnego majowego sukcesu 1970 rozpoczęły się lata zwycięstw i chwały polskiego kolarstwa.

Jego główną kotwicą był Ryszard Szurkowski, kolarz ze Świebodowa na Dolnym Śląsku. Przez dwadzieścia lat swej kariery stawał, jak skrupulatnie policzył, ponad 700 razy na podium. I wygrał ponad 400 wyścigów.


Ryszard Szurkowski i Grzegorz Turkiewicz.
Fot. Piotr Kurek

Przed rokiem, 10 czerwca, podczas wyścigu w Kolonii dramatycznie upadł. Trafił do szpitala, przeszedł kilka operacji i nadal jest rehabilitowany. Dziś pojawił się na wózku na terenie MTP, tu gdzie startował jako VIP w wyścigu osobistości w końcu lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Przypominał o tym Grzegorz Turkiewicz, były wiceprezes MTP, wręczając Mistrzowi Ryszardowi pamiątkowe zdjęcia sprzed ponad dwudziestu lat.

Siedemnastoletni chłopak, zakochany w kolarstwie, asertywnie przepychał się do mistrza z rowerem marki Jaguar. – Kupiłem go w dobrym stanie za 400,00 złotych - objaśniał Mistrzowi Ryszardowi swą miłość do cyklizmu nastolatek, wiedząc aż nadto dobrze, że na takich rowerach Polacy jechali w Wyścigu Pokoju.


Ryszard Szurkowski, 17-latek z zielonym Jaguarem i książką o Mistrzu.
Fot. Piotr Kurek

Nie zabrakło dziś na MTP Zenona Jaskuły, trzeciego kolarza Tour de France 1993 roku. Był Lechosław Michalak, Artur Spławski, wielce liczne grono poznańsko-wielkopolskich pasjonatów szosy.

Sobota 31 sierpnia 2019 była dla mistrza Ryszarda pracowitym dniem. Publicznym pokazaniem skutków swego upadku i powolnej rehabilitacji. – Robię, co trzeba, nadzieja we mnie jest ciągle, chciałbym, jak wy teraz, stanąć na własnych nogach za barierkami - to słowa Ryszarda Szurkowskiego. Odpowiedzią były oklaski, gromkie i w swej wymowie wielce serdeczne.

                                    Piotr Kurek

 

Stanąć za barierkami (2019-08-31)
Ryszard Szurkowski gościem specjalnym międzynarodowych zawodów kolarskich w Poznaniu Ryszard Szurkowski i za nim Zenon Jaskuła (od lewej), Piotr Miśkiewicz, Krzysztof Kozanecki i Ryszard J... [ więcej >> ]
 
Goleniów wraca na szosę (2019-09-14)
Niezwykle udane wyścigi kolarskie w mieście Franciszka Harbacewicza Marek Szczygieł (z lewej) i Łukasz Harbacewicz zwycięsko dojeżdżają do mety wyścigu na dystansie 129 kilometrów. Ta dw&o... [ więcej >> ]
 
Szosowcy jadą do Goleniowa (2019-09-13)
W sobotę ściganie na całego W najbliższą sobotę, 14 września 2019, w Goleniowie (Zachodniopomorskie) odbędą się szosowe wyścigi kolarskie. Franciszek Harbacewicz, ich główny organizator, ... [ więcej >> ]
 
20-latek z Kobylnicy
nabiera wprawy w zwyciężaniu
(2019-09-11)
Artur Małkowski dziś  znów najszybszy Miron Kłosiński (od lewej - 3. miejsce), Artur Małkowski - zwycięzca i Sławomir Spławski (3. miejsce) oraz Romuald Szaj - organizator czwartk&oacu... [ więcej >> ]
 
Słoneczny maraton MTB w Górze (2019-09-08)
Sylwia Tumiłowicz i Przemysław Rozwalka triumfowali na najdłuższym dystansie Prawie 200 osób ścigało się w maratonie MTB w Górze. Fot. Piotr Kurek Dzisiaj, 8 września, w G&... [ więcej >> ]
 
Energia w pełni wyzwolona (2019-09-05)
Artur Małkowski dziś najszybszy Trzech najlepszych kolarzy i organizator czwartków kolarskich. Fot. Piotr Kurek Artur Małkowski z Kobylnicy (Euro Bike Kaczmarek Electric) wygrał dziś... [ więcej >> ]
 
Spotykamy się w niedzielę w Górze (2019-09-05)
Maraton MTB w ramach cyklu Leszczyńska Liga Rowerowa W najbliższą niedzielę, 8 września, w Górze (Dolnośląskie) odbędzie się maraton MTB w ramach cyklu Leszczyńska Liga Rowerowa. Jego n... [ więcej >> ]
 
Upalne pożegnanie wakacji (2019-09-03)
Cykl Grand Prix Kaczmarek Electric MTB zawitał do dolnośląskiego Bolesławca Uczestnicy cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB przyzwyczaili się już w tym roku do startów w upalne dni na b... [ więcej >> ]
 
Ewa Bańkowska i Grzegorz Golonko
mistrzami świata w kolarstwie amatorów
(2019-09-01)
Ponad 1600 osób ścigało się w Poznaniu Ewa Bańkowska i Grzegorz Golonko kolarskimi mistrzami świata amatorów. Fot. archiwum Piotra Kurka Ewa Bańkowska ze Stargardu i Grzegorz Gol... [ więcej >> ]
 
Bezbrzeżna radość mistrzyni świata (2019-08-29)
Ewa Bańkowska ze Stargardu pojechała w Bednarach po złoto Ewa Bańkowska mistrzynią świata. Poznań, MTP, 29 sierpnia 2019. Fot. Piotr Kurek Ewa Bańkowska ze Stargardu wywalczyła dziś  ... [ więcej >> ]
 
Przemysław Rozwalka wygrał
w bardzo ładnym stylu
(2019-08-28)
Środing (czytaj czwartek kolarski) na torze samochodowym "Poznań" Przemysław Rozwalka wygrywa środowy wyścig na torze "Poznań". Fot. Piotr Kurek Przemysław Rozwalka z p... [ więcej >> ]
 
Artur Kozal najlepszy
w sierpniowy czas
(2019-08-26)
Kolejna czasówka na torze "Poznań" Trzech najlepszych zawodników i organizator imprezy. Fot. Tadeusz Olszewski Dziś na torze samochodowym "Poznań" odbyła się... [ więcej >> ]
 
185 kilometrów w sierpniową sobotę (2019-08-24)
Damian Hliwa i jego koledzy objechali poznański pierścień rowerowy Damian Hliwa i jego koledzy pedałują przez Zielonkę. Fot. Piotr Kurek Spotkałem ich w Zielonce. Jechali zwartą grupą na... [ więcej >> ]
 
Spotkanie z Ryszardem Szurkowskim (2019-08-24)
31 sierpnia o godzinie trzynastej piętnaście na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich Ryszard Szurkowski będzie gościem specjalnym podczas Mistrzostw Świata w Kolarstwi... [ więcej >> ]
 
Czterdziestolatkowie w natarciu (2019-08-24)
Szybki wyścig na zakurzonej trasie Piotr Sućko z dziećmi - synem Jasiem i córką Niną. Pobiedziska/Promno, 18 sierpnia 2019. Fot. archiwum Piotra Sućko Czterdziestolatakowie w natarc... [ więcej >> ]
 
To byl bardzo szybki wyścig (2019-08-22)
Dariusz Wojciechowski bohaterem dnia Dariusz Wojciechowski i tandem Artur Korc i Przemysław Wegner. Fot. Piotr Kurek Dariusz Wojciechowski dał dziś pokaz szybkiej i skutecznej jazdy, wygrywa... [ więcej >> ]
 
Kacper Fiszer i Grzegorz Grabarek najszybsi (2019-08-18)
Real 64-sto Maraton MTB w Trzebani na 200 osób Radość na mecie po przejechaniu 27 kilometrów. Trzebania, 18 sierpnia 2019. Fot. Piotr Kurek Zawody odbywały się w ramach Leszczyński... [ więcej >> ]
 
Namiastka prawdziwego XC (2019-08-16)
W niedzielę maraton MTB w Pobiedziskach/ Promnie  W najbliższą niedzielę, 18 sierpnia, w Pobiedziskach/ Promnie odbędzie się Bike Cross Maraton Gogol MTB. Tym razem startujący będą rywaliz... [ więcej >> ]
 
W końcu dopiął swego (2019-08-15)
Jakub Kędziora triumfował w czwartek na torze samochodowym "Poznań" Zwycięski Jakub Kędziora. Poznań, 15 sierpnia 2019. Fot. Piotr Kurek Jakub Kędziora z Baranowa (Fun Club) wy... [ więcej >> ]
 
Drużyny ścigały się na całego! (2019-08-15)
Szosowe Mistrzostwa Polski amatorów i mastersów w Krzywiniu Ekipa Strefysportu.pl MW Invest jedzie po tytuł mistrzowski w kategorii amator. Fot. Rafał Głuszak Dziś (w czwartek... [ więcej >> ]
 
Trzebania czeka na fanów MTB (2019-08-14)
Zmiana miejsca maratonu z cyklu Leszczyńkiej Ligi Rowerowej Maratony MTB w Trzebani odbywają się od kilku już lat. Fot.  Patryk Moryson Za cztery dni, 18 sierpnia 2019, w Trzebani o... [ więcej >> ]
 
 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL