R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41873582 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Elżbieta Reca i Eugeniusz Wiatrowski
zapraszają w lipcu do Mądrzechowa

 

Bytowski Maraton Rowerowy MTB 2023

 
W niedzielę 2 lipca 2023 w Mądrzechowie odbędzie się Bytowski Maraton Rowerowy MTB. Jego uczestnicy zmierzą się z trzema dystansami - Mega (40 kilometrów), Mini (20 km) i Family (10 km). Na piękną Ziemię Kaszubską serdecznie zapraszają Andrzej Kaiser - legenda polskiego kolarstwa górskiego oraz Eugeniusz Wiatrowski - sołtys Mądrzechowa i Elżbieta Reca.
 
To już kolejna odsłona Bytowskiego Maratonu Rowerowego MTB. Pierwszy odbył się w październiku 2016 roku. Wzięło w nim udział 161 osób, które rywalizowały na leśnych drogach wokół malowniczych jezior i to w jesiennej scenerii. Rok później panie, panowie oraz dzieci ścigały się w sierpniu, w następnym sezonie - 15 lipca 2018.
 
Główni organizatorzy imprezy - Andrzej Kaiser i Eugeniusz Wiatrowski (sołtys Mądrzechowa) oraz Elżbieta Reca (społecznica, organizatorka wielu wydarzeń) - postanowili w tym roku przeprowadzić ją ponownie na początku lipca. Trasa została starannie wyznaczona i to tak, by pokazać urodę Kaszub. Startujący pojadą wokół kilku jezior i będą się czuli jak w Bieszczadach. Dystans Mega liczyć będzie 40 km (cztery rundy po 10 km), Mini - 20 km (dwa okrążenia), dla rodzin 10 kilometrów. 
 
Bytowski Maraton Rowerowy MTB 2023 - 2 lipca 2023
godz. 8.00-10.30 - zapisy w Biurze Zawodów
godz. 11.00 - start maratonu Mega (40 km)
godz. 11.03 - start maratonu Mini (20 km)
godz. 11.06 - start maratonu Family (10 km)
 
Więcej informacji o imprezie na stronie http://www.madrzechowo.pl, rozpoczęły się już zapisy przez internet. Organizatorzy szykują puchary, nagrody i premie finansowe. Wielce wartościowe rzeczy będą losowane wśród uczestników maratonu.
 
Elżbieta Reca, Andrzej Kaiser i Eugeniusz Wiatrowski zapraszają 2 lipca 2023 do Mądrzechowa na kolejny już Bytowski Maraton Rowerowy MTB. Byłoby miło zobaczyć na starcie Mariusza Gila, Sławomira Pitucha, Tomasza Repińskiego, jak również Jacka Rogowskiego, Andrzeja Jaroszonka, Andrzeja Maziarza, Wiesława Fidurskiego, czy też Jana Dymeckiego. I także liczne grono Wielkopolan oraz entuzjastów kolarstwa górskiego z Trójmiasta i Pomorza.
 
2 lipca 2023 to czas letniego wypoczynku, zatem z możliwości uczestnictwa w tej niezwykle sympatycznej imprezie sportowo-rekreacyjnej w Mądrzechowie pod Bytowem mogą skorzystać odpoczywające na Kaszubach całe rodziny (będą także wyścigi dla dzieci).
 
                          Piotr Kurek

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL