R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41686074 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Spotkanie z Ryszardem Szurkowskim

 

31 sierpnia o godzinie trzynastej piętnaście
na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich
Ryszard Szurkowski będzie gościem specjalnym podczas Mistrzostw Świata w Kolarstwie Szosowym Amatorów UCI Grand Fondo Poznań 2019.

Spotkanie w legendą nie tylko polskiego kolarstwa w sobotę 31 sierpnia o godzinie 13.15 na scenie głównej przy pawilonie nr 11 ("Iglica), a następnie w pawilonie nr 3 - w Strefie Ryszarda Szurkowskiego (Skoda Porsche Obornika Team Szurkowski).

Organizatorzy serdecznie zapraszają poznaniaków i wszystkich fanów kolarstwa na spotkanie z Mistrzem Ryszardem, podczas którego będzie można z nim porozmawiać, kupić autobiograficzną książkę oraz koszulkę Team Szurkowski.

UCI Grand Fondo World Championships Poznań 2019 odbędzie się w dniach 28 sierpnia - 1 września. Na starcie zobaczymy ponad 3000 zawodników z ponad 40 krajów świata. Będą oni rywalizowali w jeździe indywidualnej na czas oraz wyścigu ze startu wspólnego.

Ryszard Szurkowski uległ w czerwcu 2018 roku poważnemu wypadkowi podczas wyścigu w Niemczech. Został uszkodzony rdzeń kręgowy w wyniku czego nastąpił paraliż czterokończynowy.

Ryszard Szurkowski nie jest w pełni sprawny i dlatego czas pobytu na planowanej imprezie będzie uzależniony od jego samopoczucia.

Akcję pomocy prowadzi Stowarzyszenie Lions Club Poznań 1990.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL