R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41322430 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Wzorcowy salon rowerowy

 

Szczepan Bike Giant Gorzów
został dziś uroczyście otwarty


Sto rowerow w jednym miejscu.
Fot. Piotr Kurek

Dziś o godzinie 17.00 w Gorzowie Wielkopolskim został uroczyście otwarty wzorcowy salon rowerowy: Szczepan Bike Giant. Na dwustu metrach kwadratowych wystawiono sto bicykli znanej światowej marki. Rolę gospodarza pełnił Kacper Szczepaniak - utalentowany polski kolarz, który podjął się dzieła poprowadzenia w tym mieście sprzedaży, serwisu i promocji bicykli marki Giant.

Na ulicy Mościckiego 12a, w tym miejscu pnie się ona w górę - niezły podjazd, zgromadziło się dziś kilkadziesiąt osób, by asystować z dobrą wiarą w otwarciu salonu rowerowego. Już przed wejściem robi wrażenie, które potęguje po przekroczeniu drzwi wejściowych.


Wieczorne spojrzenie do środka salonu rowerowego z zewnątrz.
Fot. Piotr Kurek

Sto rowerów, akcesoria rowerowe, stroje kolarskie - wszystko to zostało ładnie wyeksponowane i wspaniale oświetlone. To zasługa Michała Haydera z Warszawy (Giant Polska), który w niebanalny sposób zaaranżował przestrzeń.

Firma Giant istnieje od 1972 roku, od 1981 produkuje rowery. Dziesięć lat później (1991) po raz pierwszy pojawiły się w Polsce. Jeździli na nich, między innymi, Maja Włoszczowska i niezapomniany Marek Galiński.


Kacper Szczepaniak, Magdalena Stańczak i Michał Hayder.
Fot. Piotr Kurek

Od dziś Giant pokazuje swą ofertę w Gorzowie Wielkopolskim. Można wybrać coś dla siebie: w zależności od preferencji w sposobie jazdy i możliwości finansowych. Salon rowerowy przy Mościckiego 12a powstawał od sierpnia 2016, w sobotę 18 lutego otworzył swe podwoje.

Na jednej ze ścian trofea Kacpra Szczepniaka (rocznik 1990), który podjął się dzieła poprowadzenia tego wzorcowego salonu rowerowego. Miał sześć lat, gdy wciągnęła go przygoda z rowerem. W roku 2007 założył po raz pierwszy koszulkę reprezentanta Polski. Wygrał wiele wyścigów - na szosie, w przełajach, także maratony MTB.


Szczepan Bike - sportowe sukcesy Kacpra Szczepaniaka są wartością dodaną do marki Giant.
Fot. Piotr Kurek

– Mam jeszcze swe sportowe marzenia, ale teraz koncentruję się na tym, by pokierować poważnym przedsięwzięciem biznesowym - powiedzial drugi wicemistrz Polski w kolarskich przełajach w roku 2015 (Bytów, elita mężczyzn).

Życzyła mu, jednego i drugiego, tego z całego serca Magdalena Stańczak, dyrektor generalny (od 1 stycznia 2017) firmy Giant Polska.

Byłem dziś w Gorzowie Wlkp., widziałem ten wzorcowy salon rowerowy. Od poniedziałku 20 lutego 2017 Kacper Szczepaniak jest do dyspozycji fanów rowerów. Doradzi, pomoże, ściągnie pożądany model.


Trofea sportowe Kacpra Szczepaniaka.
Fot. Piotr Kurek

W swej nowej działalności może liczyć na ojca (Kazimierza), wujka Edwarda (brat ojca), wielką rodzinę i życzliwą sobie Szczepaniaków.

Szczepan Bike Giant Gorzów od dziś jest modelową rzeczywistością światowego producenta rowerów.  Warto to zajrzeć, popatrzeć, może coś kupić.

                                  Piotr Kurek

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL