R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41739903 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Jutro jadą u siebie - w Wolsztynie
i zobaczymy ich na żywo w internecie

 

Euro Bike Kaczmarek Electric Team
triumfował dzisiaj drużynowo
w maratonach Skandii i Czesława Langa


Najlepsza drużyna tegorocznego cyklu Skandia Maraton Lang Team, czyli Euro Bike Kaczmarek Electric Team. Kwidzyn, 4 października 2014.
Fot. Piotr Kurek

Pojawili się dziś w Kwidzynie siłą 23 zawodniczek i zawodników, by postawić przysłowiową kropkę nad i..., czyli wygrać drużynowo tegoroczny cykl Skandia Maraton Lang Team. Ekipa Piotra Pawlaka z Poznania zwyciężyła zdecydowanie w rywalizacji ekip.

Piotr Pawlak i cała ekipa pojawiła się na podium. Najpierw z dwoma innymi teamami (Duda-Cars Rybczyński MTB Team - 3. miejsce i Hotel Cztery Brzozy - 2. miejsce), później zaś cieszyli się swym sukcesem i zajęli całą scenę, natomiast fotoreporterzy uwijali się pracowicie.

Jutro Euro Bike Kaczmarek Electric Team nie ma wolnego, nie świętuje. W jeszcze liczniejszym gronie jadą do Wolsztyna - na wielki finał maratonów organizowanych od pięciu lat przez Cezarego Kaczmarka i animatorów MTB z kilku miast Lubuskiego i Wielkopolski.

Można powiedzieć, że team Piotra Pawlaka, Andrzeja Kaisera, Michała Kowalczyka, Pawła Bobera, Kazimierza Gogolewskiego i Małgorzaty Zellner (wymieniam tylko nazwisk, ale myślę, że znana ekipa wystawi na Wolsztyn skład ponad 40-osobowy) będzie chciał niedzielę 5 października zapisać jako kolejny dzień kolarskiej chwały.

Telewizyjna transmisja w internecie z Wolszyna!

O tym, jak ta bardzo utytułowana ekipa będzie w niedzielę jechać w Wolsztynie, i jak będą z nią zmagać się inni rywale i konkurenci, będzie można zobaczyć na żywo w telewizyjnej transmisji w internecie. Tego jeszcze w Polsce nie było.


Kolarska sensacja w Kwidzynie. Katarzyna Hendrzyk-Majewska z Poznania (Duda-Cars Rybczyński MTB Team, od lewej) wygrała dziś na dystansie Grand Fondo wśród kobiet, bardzo ładnie długą trasę pojechała Zuzanna Madaj (Euro Bike Kaczmarek Electric Team. W środku Agnieszka Skalniak, która przed ośmioma dniami zdobyła w Ponferradzie brązowy medal mistrzostw świata wśród juniorek. Kwidzyn, 4 października 2014.
Fot. Piotr Kurek

Wystarczy jutro o godzinie 10.00 wpisać adres głównego organizatora cyklu - http://www.mtb.kaczmarekelectric.pl - i będzie już można oglądać wolsztyński maraton MTB na żywo. Przed startem, w trakcie jazdy i także wysłuchać zawodniczki i zawodników na mecie, także organizatorów. W roli prowadzącej imprezę w internecie wystąpi red. Agnieszka Gulczyńska z poznańskiego Radia "Merkury", pasjonatka jazdy na rowerze górskim.

Początek transmisji w niedzielę 5 października 2014 r. o godz. 10:00, planowane zakończenie około godz. 18:00. Organizatorzy gorąco zachęcają wszystkich, którzy tego dnia nie będą w Wolsztynie, do śledzenia przebiegu zawodów w internecie.


5 października
Grand Prix Kaczmarek Electric MTB

Organizator: Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Jazda Wolsztyn", Kaczmarek Electric - Hurtownie Elektrotechniczne
Gdzie: Wolsztyn - Park Miejski
Start: godzina 11.00. Zapisy w biurze zawodów w dniu startu od godziny 8 do 10.30. Dwa dystanse do pokonania: Mini - 40 km, Mega - 75 km.
Więcej informacji: http://www.mtb.kaczmarekelectric.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL