R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41309799 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Jeden z ośmiorga superseniorów

 

Zostałem dziś wyróżniony
przez prezydenta Jacka Jaśkowiaka


Zostałem dziś, 2 stycznia 2019, nagrodzony przez prezydenta miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka za swą działalność na rzecz sportu w Grodzie Przemysła.
Fot. Łukasz Gdak

Maria Szymańska-Elzanowska, Aleksander Anioła, Jerzy Czajka, Jerzy Forycki, Henryk Łobza, Kazimierz Olejniczak, Michał Skalisz i Piotr Kurek - to ośmioro superseniorów, którzy dziś w Centrum Kultury Zamek zostali wyróżnieni przez prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka za szczególną działalność na rzecz sportu w Grodzie Przemysła.


Andrzej Juskowiak i Piotr Kurek, sąsiedzi - olimpijczyk z Barcelony i dziennikarz, mieszkamy w tym samym fyrtlu Poznania. Poznańska Gala Sportu, 2 stycznia 2019.
Fot. Krzysztof Ratajczak

Od nas, od naszego senioralnego nagrodzenia, rozpoczęła się Poznańska Gala Sportu. Honorowano nas, również medalistów olimpijskich z klubów Grodu Przemysła. Jacek Jaśkowiak wręczył także najbardziej utalentowanym sportowcom stypendia miasta Poznania na rok 2019.


Joanna Fiodorow i Piotr Kurek. Poznańska Gala Sportu.
Fot. Piotr Podolczak

Półtorej godziny trwała gala, podczas której na scenie pojawili się się olimpijczycy Szymon Ziółkowski, Władysław Stecyk, Andrzej Juskowiak i inni.


Krzysztof Rex, Romuald Szaj, Andrzej Juskowiak i Piotr Kurek. Poznańska Gala Sportu, 2 stycznia 2019.
Fot. Krzysztof Ratajczak

Trudno pisać o sobie, ale cieszy fakt, że wieloletnia moja działalność w sferze sportu i kolarstwa została doceniona przez włodarza miasta Poznania, entuzjasty sportu i rowerów również. .

                                       Piotr Kurek

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL