R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41888333 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
5 listopada spotykamy się nad morzem

 

Duathlon na Wydmach & Maraton MTB Łeba


Bartosz Banach przed Danielem Formelą. Łeba, 21 marca 2015.
Fot. FOTOMTB.pl

5 listopada 2016 fani sportu i rekreacji z całego kraju spotykają się na środku polskiego wybrzeża, gdzie odbędzie się wyjątkowa impreza. Jej nazwa: Duathlon na Wydmach & Maraton MTB Łeba.

Ta impreza odbywa się w nadmorskiej scenerii. Duathloniści oraz maratończycy MTB będą rywalizować jednego dnia - w sobotę 5 listopada 2016. Ci pierwsi najpierw pojadą na rowerze dystans 24 km, by następnie pobiec 11 km. Wcześniej jednak ruszą na trasę specjaliści kolarstwa górskiego; zmierzą się z trasami o długości 48km (Mega) i 24,0 km (Mini).

– Wracamy na trasę sprzed roku, z listopada 2015 - mówi Tomasz Juchniewicz, jeden z organizatorów imprezy. – Oznacza to, że duathloniści i maratończycy MTB pojadą wokół jeziora Sarbsko przez teren rezerwatu, na co zgodę wyrazili leśnicy. Trasa jest bardzo urokliwa i mamy nadzieję, że 5 listopada nad Łebą zaświeci wszystkim słońce. Do tej pory swój udział zgłosiło już prawie 300 osób, nie ustalaliśmy żadnych limitów startujących, zapraszamy wszystkich chętnych na naszą imprezę - mówi Tomasz Juchniewicz.

W minionych czterech edycjach Duathlonu na Wydmach i trzech edycjach maratonu MTB zawsze był wysoki poziom rywalizacji sportowej (startowali między innymi Andrzej Kaiser, Patryk Piasecki, Bartosz Banach, Daniel Formela, Krzysztof Krzywy i Przemysław Ebertowski). Wszystkie znaki na ziemie i na niebie wskazują na na udział Bartosza Banacha, Daniela Formeli i Patryka Piaseckiego.

Impreza w Łebie - to także liczne nagrody, perfekcyjna organizacja oraz pyszny obiad regeneracyjny (dwudaniowy) dla wszystkich uczestników.

Pasjonatom rekreacji i aktywnego trybu życia rekomenduję połączyć udział w tej imprezie z weekendowym wypadem do Łeby, bo jest to wyjątkowe miejsce, w którym warto spędzić więcej czasu.

5 listopada 2016, Łeba - harmonogram imprezy

08.00 - 10.00 - zapisy, odbiór pakietów startowych
10.15 - otwarcie sektora startowego maratonu MTB
10.35 - start maratonu MTB (oba dystanse razem)
10.40 - otwarcie strefy zmian duathlonu
10.45 - otwarcie sektora startowego duathlonu
11.00 - start duathlonu
15.00 - 16.00 - dekoracje duathlonu / maratonu MTB, tombola

Wszelkie szczegóły dotyczące imprezy: www.duathlonnawydmach.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL