R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41900222 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Wojciech Pawlak nadal prezesem
Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów

 
Trzy lata pracy nowych władz PTC
 
Nowy Zarząd PTC: Wojciech Pawlak (od lewej), Tadeusz Jasionek, Agnieszka Rychel, Marek Szymański i Rafał Łukawski.
Fot. Piotr Kurek
 
Wojciech Pawlak będzie nadal kontynuował swą misję społeczną jako prezes Poznańskiego Towarzystwa Cyklistów. Jego członkowie podsumowali dziś pięć lat działalności oraz wybrali nowe władze. Tym razem na najbliższe trzy lata.
 
W minionych pięciu latach, od stycznia 2017 do listopada 2021, działacze PTC zorganizowali 27 wyścigów kolarskich. Był tylko jeden szosowy ze startu wspólnego poza granicami Poznania, kilka kryteriów ulicznych na Smochowicach, także jazdy indywidualne na czas oraz przede wszystkim przełajowe - na Malcie i hipodromie Wola oraz nad Jeziorem Swarzędzkim.
 
PTC liczy około 40 członków i dziś ponad dwudziestu spotkało się w sali konferencyjnej toru samochodowego "Poznań", by podsumować minionych pięć lat i wybrać nowe władze - na trzy najbliższe lata.
 
Dotychczasowy prezes Wojciech Pawlak (adwokat i wielki entuzjasta rowerów) będzie nadal pełnił swą zaszczytną i pochodzącą z wyboru funkcję. Wspierać go będą członkowie zarządu: Agnieszka Rychel (wiceprezeska), Tadeusz Jasionek (wiceprezes), Rafał Łukawski (sekretarz) i Marek Szymański (skarbnik).
 
Wybrano także Komisję Rewizyjną (Bogdan Bartkowiak, Ryszard Jankowski i Grzegorz Wesołowski) oraz Sąd Koleżeński (Tadeusz Kubiak, Robert Kiszka, Ryszard Hartmann i Marian Piesik).
 
Działacze PTC serdecznie zapraszają w najbliższą niedzielę, 5 grudnia, na zawody przełajowe na hipodromie Wola, na które zgłosił się Kacper Gieryk, junior i zarazem wielki talent polskiego kolarstwa. Ich początek o godzinie 11:00.
 
                              Piotr Kurek
 
 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL