R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41632179 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Bezalkoholowe najlepsze z Fortuny

 

Krzysztof Panek odebrał kolejną nagrodę
podczas Poznańskich Targów Piwnych


Krzysztof Panek (w środku) z nagrodą za najlepsze piwo bezalkoholowe w Polsce. Poznańskie Targi Piwne, 15 listopada 2019.
Fot. Leszka piwny foto-szop 


Piwo bezalkoholowe z Browaru Fortuna - najlepsze w Polsce! Tak orzekli eksperci tej branży i w miniony piątek podczas Poznańskich Targów Piwnych prezes miłosławskiej firmy Krzysztof Panek odebrał jakże zasłużoną nagrodę.

Byłem w piątek na MTP, gratulowałem prezesowi Krzysztofowi Pankowi tego wyróżnienia i cieszyłem się razem z nim. Nie jest ono pierwsze w najnowszych dziejach browaru z Miłosławia. Wcześniej piwa spod Wrześni nagradzane były na targach w Krasnymstawie, Monachium i Stanach Zjednoczonych (World Beer Cup).

Ci wszyscy, którzy w ostatnich latach uczestniczyli w noworocznych spotkaniach rowerzystów nad poznańskim jeziorem Rusałka, wiedzą aż nadto dobrze, że ich głównym sponsorem jest Browar Fortuna. Tak też było i 1 stycznia 2019, gdy piwem bezalkoholowym cykliści wznosili toasty za nowy rok. Był także obecny, nie po raz pierwszy, prezes Krzysztof Panek - wielki fan ruchu i rekreacji (biegi ekstremalne, rower, góry).

– 1 stycznia 2020 będziemy znowu nad Rusałką - mówi Krzysztof Panek. – Powitamy Nowy Rok w gronie zacnych rowerzystów - podkreśla. – Ekipa Browaru Fortuna będzie z nimi - dodaje.

To będzie już dwudzieste, jubileuszowe spotkanie fanów dwóch kółek w tym miejscu. Jego początek o godzinie 13.00. W minionych latach brali w nich udział turyści rowerowi, jak również gwiazdy polskiego kolarstwa i sportu - Katarzyna Pawłowska, Paweł Cieślik oraz Jan Szymański - medalista Igrzysk Olimpijskich z Soczi.

Wspólnie z prezesem Krzysztofem Pankiem zapraszamy rowerzystów 1 stycznia 2020 nad Rusałkę. Będzie się działo, będzie można skosztować najlepsze piwo bezalkoholowe w Polsce i, jeśli komuś dopisze szczęście w losowaniu nagród, wrócić do domu z eleganckim zestawem kultowej marki złocistych napojów.

                              Piotr Kurek  
 

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL