R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41824522 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Nauczyciele i pracownicy oświaty
rywalizują o mistrzostwo Polski

 

W najbliższą niedzielę w Strzelcach Krajeńskich
druga edycja cyklu SCOTT MTB ChallengeW najbliższą niedzielę (19 maja 2019) w Strzelcach Krajeńskich odbędą się Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Maratonie MTB. Krajowy championat pedagogów odbędzie się w ramach cyklu SCOTT MTB Challenge.

Rywalizacja odbędzie się na dystansie Classic dla pań, natomiast mężczyzni o tytuł będą konkurować na trasie Pro. Zgłoszenia do Mistrzostw Polski należy dokonać w biurze zawodów w dniu wyścigu, po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie internetowej www.e-gepard.eu.

Na zwycięzców czekają koszulki mistrzów Polski oraz nagrody rzeczowe.

– Trasy, jakie przygotowaliśmy, są wyznaczone tak, by mogli je pokonać amatorzy - mówi Rafał Chmiel, jeden z organizatorów maratonu MTB w Strzelcach Krajeńskich. I dodaje: – Spotykamy się 19 maja na Stadionie Miejskim przy ulicy Sportowej 1. Tutaj będzie start i też meta. Maratończycy o większym doświadczeniu zmierzą się z dystansem 51 km, ten klasyczny liczyć będzie 31 kilometrów, natomiast Fun 12 km. Odbędą się także wyścigi dla dzieci od 2 do 13 lat - podkreśla

Tegoroczny mistrz Polski w kolarstwie przełajowym w kategorii masters informuje, że około 15 kilometra fragmenty trasy będą przypominać cross country. Rafał Chmiel jest pedagogiem i zaprasza do swego miasta nauczycieli i pracowników oświaty z całego kraju.

Główny ciężar organizacji zawodów, nie po raz pierwszy zresztą, dźwigają na swych barkach Rafał Chmiel i jego serdeczny przyjaciel Adam Kiona. Wszystko już prawie jest zapięte na ostatni guzik i impreza zapowiada się rewelacyjnie.

                                      Piotr Kurek

 

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL