R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41827053 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W niedzielę wyścigi na Winogradach

 

Druga odsłona cyklu Cyclocross Wielkopolska 2019
W najbliższę niedzielę, 24 lutego, na poznańskich Winogradach odbędzie się druga edycja cyklu Cyclocross Wielkpolska  2019. W zimowych zmaganiach na rowerach górskich i przełajowych mogą uczestniczyć juniorzy, kobiety, seniorzy i mastersi. Organizuje je niezastąpiony Wojciech Gogolewski, prezes ogniska TKKF "Pałuki" z Wągrowca.

Impreza odbędzie się w miejscu znanym dla pasjonatów kolarstwa, czyli na terenie ośrodka TKKF na Winogradach. W pierwszym wyścigu, o godzinie 10.00, wystartują  mężczyzni na rowerach górskich, minutę po nich ruszą na trasę kobiety - na takich właśnie rowerach. Godzinę później rozpoczną rywalizację juniorzy, o 11.01 - panie, obie kategorie wiekowe na przełajówkach.

O 12.30 staną na starcie mężczyzni, o 12.31 mastersi - też na rowerach przełajowych.

Zawody w tym miejscu odbędą się już po raz jedenasty od roku 2008 i są poświęcone pamięci tragicznie zmarłych pasjonatów kolarstwa: Marka Wawrzyniaka i Zbigniewa Jędrzejczaka.

Biuro zawodów czynne będzie od godziny 8, trasa udostępniona zostanie startującym o godzinie 9.30. Zapisy na stronie internetowej:www.gogolmtb.pl/ccx-poznan

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL