R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41831779 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Wielkopolscy fani rowerów
na rzecz Ryszarda Szurkowskiego

 

Spotykamy się w niedzielę 18 listopada
na torze samochodowym "Poznań"


Ryszard Szurkowski (z lewej) często gościł na torze samochodowym "Poznań" - 15 października 2006 roku. W środku Aleksander Morozowski, z prawej Janusz Kowalski - kolarski mistrz świata z 1974 roku. Fot. Piotr Kurek

Wielkopolscy fani rowerów spotykają się w najbliższą niedzielę, 18 listopada 2018, na torze samochodowym "Poznań", by uczestnictwem w wyścigu na dystansie 41 kilometrów wesprzeć Ryszarda Szurkowskiego w jego rehabilitacji.

W tym szlachetnym spotkaniu ludzi dobrej woli mogą uczestniczyć amatorzy jazdy na rowerach szosowych i górskich. Rywalizacja sportowa rozpocznie się o godzinie 12.00, jej uczestnicy pokonają 10 rund, czyli 41 kilometrów.

Biuro zawodów będzie czynne od 10.30 do 11.30, gdzie nastąpi weryfikacja zgłoszeń. Startowe jest dobrowolne: każdy "wrzuci' tyle ile będzie uważał za stosowne do skarbonki, cała kwota zostanie przekazana na rzecz Ryszarda Szurkowskiego.

Zapraszamy wszystkich szosowców i fanów MTB (nie tylko z Wielkopolski), którzy chcą się przyłączyć do niedzielnego wyścigu, wyścigu po zdrowie Ryszarda Szurkowskiego.

Zapisy do niedzielnego wyścigu www.speedtimecycling.eu.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL