R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41687198 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Michał Gehrke potwierdził klasę

 

Upał doskwierał wszystkim w Trzebani


Michał Gehrke jezdzie po kolejne zwycięstwo w maratonie MTB Kaczmarek Electric.
Fot. FOTOMTB.pl

Podleszczyńska Trzebania gościła dziś, już kolejny rok z rzędu, entuzjastów kolarstwa górskiego. Było ich ponad dwie i pół setki. Rywalizowali na kilku dystansach i każdemu doskwierał upał. Najbardziej utrudzili się ci, którzy zmierzyli się z trasą Giga - 69 kilometrów. Zwyciężyli na niej Magdalena Wojtyła (Immotion Specialized Skoda Gall ICM Team) i Michał Gehrke (Rybczyński-Bikes Remmers Team).


Michał Gehrke wygrał szóstą tegoroczną edycję "Kaczmarka" w Chodzieży (18 czerwca) i dziś stanął na starcie jako jeden z kandydatów do zwycięstwa. I tak też zrobił. Na końcową kreskę wjechał solo, bardzo zmęczony. I zarazem szczęśliwy. – Ostatnie 30 minut pedałowałem sam, wcześniej z Hubertem Semczukiem odjechaliśmy rywalom - objaśniał za linią mety swą kolejną zwycięską jazdę. Jego czas - 3:16:41.

Drugi był Hubert Semczuk (Strefasportu.pl MW Invest) - strata do zwycięzcy 44 sekundy, trzeci - Piotr Marciniak (Team Berotu) - 3:19:54.

Na jazdę na dystansie 69 km zdecydowało się trzy panie i 16 mężczyzn, dojechało do mety trzynaścioro - w tym  jedyna kobieta Magdalena Wojtyła.

Na dystansie Mega (46 km) triumfowali Sylwia Tumiłowicz i Kacper Fiszer (Real 64-sto), na Mini (23 km) - Sandra Samolewska (Eurorower.pl) i Dawid Romanowski (Yolobike Marba Team).

Z trasą Mega zmierzyło się 51 osób, z Mini - 176, z Młodzik - 8 i Fun - 5. Każdemu dziś doskwierał upał, a trzeba zaznaczyć, że jazda w lasach pod Trzebanią nie należy do łatwych. Przed rokiem, w sierpniu 2022, padał tutaj dramatycznie deszcz. Dziś było potwornie gorąco.

                              Piotr Kurek
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL