R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41739120 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
4 i 5 lipca w Połczynie-Zdroju
wielkie zawody kolarzy górskich

 

Połczyn-Zdrój zasypany śniegiem, jest zimno, ale Andrzej Maziarz już czyni organizacyjne przygotowania do wielkiej, dwudniowej imprezy kolarskiej, która w dniach 4 i 5 lipca odbędzie się w tym pięknym uzdrowisku. Zawody XC i maraton MTB w tej okolicy odbyły się już dwa razy, ich edycja 2009 będzie zapewne wielkim wydarzeniem.

Zawody XC odbędą się w sobotę 4 lipca. Start i meta dla zawodników wszystkich kategorii wyznaczony będzie, jak w latach 2007 i 2008, w parku zdrojowym.


Maratony MTB w Połczynie-Zdroju prowadzą w pięknej okolicy i ich zwycięzca inkasuje nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych.

Dzień później wielkie zmagania kolarzy górskich na trasie maratonu. Pełna jego nazwa brzmi Maraton MTB Polodowcową Krainą Drawy i Dębnicy. Będą trzy trasy do pokonania: 85 km (2000 metrów przewyższenia), 54 km i 30 km.

Tegoroczny maraton MTB w Połczynie-Zdroju jest imprezą, która nie wchodzi w cykl Gryfa Pomorskiego.

Ci, którzy startowali w połczyńskich maratonach 2007 i 2008, wiedzą dobrze, że w obu edycjach na zwycięzców czekała nagroda finansowa w wysokości 5 tysięcy złotych. Z kronikarskiego obowiązku trzeba przypomnieć, że przed dwoma laty na najdłuższym dystansie wygrał Mariusz Gil (LKS POM Strzelce Krajeńskie) - reprezentant Polski w kolarstwie przełajowym, przed rokiem Albert Fokt z Kalisza.

I jeszcze jedno: powstała strona internetowa http://www.mtbpolczyn-zdroj.pl/, na której znajduje się e-mail kontaktowy do Andrzeja Maziarza, i na której niebawem pojawią się inne interesujące informacje dla amatorów połczyńskich imprez na rowerach górskich.


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL