R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41335919 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Spotykamy się w Wyrzysku

 

W niedzielę Bike Cross Maraton Gogol MTBW najbliższą niedzielę, 26 maja, w Wyrzysku odbędzie się Bike Cross Maraton Gogol MTB. Na startujących czekają wielce interesujące trasy, na których trzeba będzie się mocno natrudzić. To już kolejna, rok po roku, impreza sportowo-rekreacyjna na rowerach w tym mieście na północy Wielkopolski.


Maraton MTB w Wyrzysku, od jego pierwszej edycji w roku 2012, zawsze należał do najciekawszych, jeśli chodzi o konfigurację trasy. Co tu dużo mówić, jak na płaską Wielkopolskę, jest tu dużo górek i wzniesień. I to w urokliwym, zielonym otoczeniu przyrody. Nie zabraknie, jak na kultowym wyścigu Paryż-Robuaix, sporego odcinka bruku (dystans Mega - 48 km). Będą podjazdy, będą zjazdy. Będzie się działo.

Kilka pierwszych maratonów MTB w Wyrzysku zaczynało się na miejscowym placu targowiska, od trzech lat start i meta znajdują się na Stadionie Miejskim. Trasa krótsza, czyli Mini, wynosi 27 km, Mega zaś 48 kilometrów. Jak co roku, odbędzie się także przejazd rodzinny.

W tym miejscu informuję tych, którzy zamierzają przyjechać do Wyrzyska na maraton MTB, by nie czynili tego na ostatnią chwilę. Trwają prace drogowe na odcinku Osiek-Wyrzysk, ruch jest w tym wahadłowy, stąd trzeba zrobić wyprzedzającą poprawkę czasową.

                                   Piotr Kurek

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL