R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41338923 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Spragnieni rowerów i ścigania
spotykają się w niedzielę w Dolsku

 

Rusza cykl Solid MTB Maraton 2021


Start do maratonu Solid MTB w roku ubiegłym w Owińskach pod Poznaniem.
Fot. Tomasz Szwajkowski

Pasjonaci kolarstwa górskiego spotykają się w najbliższą niedzielę w Dolsku, gdzie rusza tegoroczny cykl maratonów o nazwie Solid MTB. Organizatorzy z Maciejem Richterem na czele zapraszają serdecznie do udziału w imprezie: dziś, w środę 12 maja 2021, o godzinie 23:59,59 upływa termin zgłoszeń.


Dolsk to znana miejscówka na wielkopolskiej mapie maratonów MTB. Startowali tutaj w nich najlepsi polskiego kolarstwa górskiego, Maja Włoszczowska i Marek Galiński. Imprezy przeprowadzali w tym miejscu Grzegorz Golonko i Wojciech Gogolewski, brały w nich udział nich setki osób.

Dzień 16 maja 2021 to początek wielkopolskich maratonów MTB tego sezonu. Sztandar pierwszeństwa organizacyjnego na tym polu mocno objął Maciej Richter i jego ekipa, która wspólnie z Karoliną Mróz (gospodarz obiektu i terenu Villa Natura) zamierzają przeprowadzić w najbliższą niedzielę zawody w Dolsku. Start i meta będą w tym właśnie miejscu.

Jak w latach minionych, do pokonania będą trzy dystanse: Giga (66 km), Mega (45 km) i Mini (24 kilometry). W przypadku najdłuższego dystansu wielkość przewyższeń wyniesie aż 980 metrów. Ci bardziej zaawansowani jak i początkujący pojadą w przepięknej okolicy. To nie tylko pola i lasy, ale i kraina wielu jezior, które są zawsze urokliwe, szczególnie teraz w maju.

Kto jeszcze się na zapisał na to wydarzenie, można to uczynić tylko dziś, gdyż zgłoszenia są przyjmowane (http://solidsport.pl/zapisy/zapisy-solid-mtb-maraton) w środę 12 maja do godziny 23:59,59: to termin graniczny. Szczegóły imprezy na stronie internetowej organizatora.

                                        Piotr Kurek  
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL