R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41686697 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Andrzej Kaiser wygrał w Cybince

 

Verus Maraton MTB 2011 na prawie 300 osób

 
Andrzej Kaiser na najwyższym miejscu podium. Zawodnik z Bytowa (Corratec Team Poznań) w pięknym stylu wygrał w sobotę 25 czerwca w Cybince Verus Maraton MTB 2011 na dystansie 54 kilometrów. Drugi był Oskar Pluciński z Konina (także Corratec Team Poznań), trzeci Krzysztof Krzywy z Gdańska (także Corratec Team Poznań). Czwarty był Radosław Lonka z Wrześni (Corratec Team Poznań), piąty Michał Putz (Kelly's Team Powidz). Z lewej strony burmistrz Cybinki Roman Siemiński, z prawej prezes firmy Verus Logistics Jarosław Misiołek - obaj panowie, jako główni organizatorzy, wzięli udział w maratonie na dystansie Mini i go ukończyli.


Wystartowali zawodnicy na dystansie Mini (18 km). Na pierwszym planie Krzysztof Murdza (400), były kolarz, który oddał wiele swego cennego czasu, by zorganizować imprezę dla prawie 300 dzieci, amatorów i profesjonalistów.

 
72 najmłodszych, od lat 3 do 14, ścigało się w Cybince. Bohaterem był 11-letni Wojciech Ceniuch ze Szczecina, który ukończył maraton na dystansie Mini (18 km) i wygrał rywalizację w kategorii 11-12 lat.

 
Dzielne panie na podium, burmistrz Cybinki, prezes firmy Verus Logistics i Tomasz Kaczmarek z transparentem informującym o tym, że 17 września w Wieleniu odbędzie się maraton MTB Michałki 2011. Pan Tomek nie krył w sobotę dumy i uznania dla żony Jolanty, która zajęła drugie miejsce w kategorii K3 na dystansie Mini. Pierwsze miejsce zajęła Monika Nowak-Jaroszyk (Pyrcyk Poznan), trzecie Teresa Lech (Squadra Migliora Szczecin).

 
W Cybince, w ramach Verus Maraton MTB 2011, odbyły się II Mistrzostwa Polski branży T-S-L (Transport-Spedycja-Logistyka). Tytuł mistrzowski wywalczył Robert Bondaryk (Verus Logistics).


Verus Maraton MTB 2011 odbywał się w pięknej okolicy. 
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL