R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41686728 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Andrzej Kaiser zaprasza do Mądrzechowa

 

Bytowski Maraton Rowerowy MTB 2016

Andrzej Kaiser zaprasza na Bytowski Maraton Rowerowy MTB 2016. Impreza odbędzie się w sobotę 22 października w Mądrzechowie. Zawodniczki i zawodnicy zmierzą się z dwoma dystansami: Mega - 60 km i Mini - 30 kilometrów.

– Mądrzechowo to wieś kaszubska pod Bytowem, jego południowo-wschodnie przedmieście. Okolica piękna, idealnie nadająca się na przeprowadzenie maratonów na rowerach górskich. Ścigali się tutaj fani MTB z całej Polski, którzy startowali przed laty w Skandia Maraton Lang Team - mówi Andrzej Kaiser.

Bytowianin postanowił zorganizować w październiku maraton MTB w miejscu, które jest mu bardzo bliskie. – To moja ojczyzna prywatna: znam tutaj prawie każdy kamień, każdą ścieżkę w lesie. Tu z przyjemnością trenuję, tutaj przygotowuję się od lat do najważniejszych startów: także w kolarskich przełajach.


Triumfujący Andrzej Kaiser. Maraton MTB "Michałki", dystans Giga - 100 kilometrów. Wieleń, 24 września 2016.

Fot. Piotr Kurek

Andrzej Kaiser jest zawodnikiem Euro Bike Kaczmarek Electric Team i już zaprosił do Mądrzechowa swych przyjaciół i kolegów z ekipy. – Przyjedzie ich około trzydziestu - cieszy się "Kaszubski Wilk". Nie zabraknie fanów MTB z Bytowa, Pomorza i Wielkopolski.

Honorowym starterem będzie Euzebiusz Marciniak - kolarski trener z Bytowa, który w świat cyklizmu wprowadzał najpierw Czesława Langa, później Andrzeja Kaisera.

– Organizuję ten maraton, mając wsparcie sołtysa Mądrzechowa Eugeniusza Wiatrowskiego i Tomasza Franciszkiewicza. Nie zabraknie premii finansowych dla najlepszych kobiet i mężczyzn. Sam zapewne nie wystartuję, ale zadbam o to, by impreza podobała się wszystkim startującym - mówi 42-latek z Bytowa, który zadziwia swą formą sportową.


Andrzej Kaiser (niebieska czapeczka na głowie) zaprosił do Mądrzechowa swych kolegów z Euro Bike Kaczmarek Electric Team. Dąbrowa Górnicza, 17 września 2016.
Fot. Szymon Gruchalski

4 września wygrał jazdę na trasie Giga w Nowej Soli (Grand Prix Kaczmarek Electric MTB), triumfował 24 września w "Michałkach" w Wieleniu, bardzo udanie pojechał maratony Czesława Langa: 17 września w Dąbrowie Górniczej i 1 października w Kwidzynie.

Andrzej Kaiser zaprasza do Mądrzechowa na imprezę w dniu 22 października. Zapisy już wkrótce drogą elektroniczną, także w dniu zawodów. Opłata startowa wyniesie 30,00 złotych.

Zawodniczki i zawodnicy będą mieli do pokonania dwa dystanse: 60 km (2 rundy) i 30 km - jedna runda. Start nastąpi o godzinie 11.00 dla tych, którzy zdecydują się pojechać dłuższą trasę.

                                                     Piotr Kurek

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL