R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41902423 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-07-25
Maraton MTB ozdobą targów rowerowych

 

W sobotę finał Bike Maraton – Kielce Bike Expo


W sobotę 8 października maratończycy MTB ożywią tereny Międzynarodowych Targów Rowerowych Bike Expo w Kielcach.

Już za trzy dni, 8 października, wielki finał największego i najstarszego cyklu maratonów rowerowych w Polsce, Bike Maraton. Tak jak sezon 2011 jest wyjątkowy w 11-letniej historii Bike Maraton, tak finał podczas Międzynarodowych Targów Rowerowych Bike Expo będzie wyjątkowy.

Pierwszy raz w historii polskich maratonów rowerowych całe miasteczko sportowe, aleja startowa, scena i dekoracje zlokalizowane będą pod dachem w ogromnej hali targowej. Każdy uczestnik kieleckiej edycji Bike Maraton otrzyma dla siebie i osoby towarzyszącej specjalny identyfikator umożliwiający swobodne poruszanie się po terenach Targów Bike Expo już od piątku od godziny 16.00.

W sobotę o 11.00 na śmiałków chcących zmierzyć się z trasą XII edycji Bike Maraton 2011 czekają do wyboru trzy dystanse: Haro (Mini) - 24 km, Mega – 45 km i Giga – 71 km wytyczone w Chęcińsko–Kieleckim Parku Krajobrazowym.

Start odbywa się wspólnie dla wszystkich z podziałem na sektory, dystans startujący wybierają na trasie kierując się po strzałkach. Meta z pomiarem czasu umiejscowiona jest na leśnym stadionie, po jej przejechaniu maratończycy MTB skierują już spokojnie po oznakowaniu do hal targowych na metę honorową.

Na wszystkich zawodników wjeżdżających na metę Bike Maraton w hali targowej czeka pamiątkowy medal Bike Maraton 2011, pasta party, darmowy masaż, losowanie nagród, rozstrzygnięcie konkursu „Jedź i wygrywaj” oraz dekoracje klasyfikacji generalnej.

Dla wszystkich chcących „mocniej” zakończyć sezon 2011 od godz. 20.00 czeka klub "Ultraviolet" w centrum Kielc, gdzie w kolarskiej atmosferze można bawić się do białego rana. Oczywiście dla uczestników Bike Maraton Kielce wstęp wolny na podstawie identyfikatorów.

Więcej szczegółów na www.bikemaraton.com
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL