R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41826606 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W niedzielę jedziemy do Dąbrowic Starych

 

 To już przedostatnia edycja Grand Prix Wielkopolski w Maratonach Rowerowych MTB

W najbliższą niedzielę, 1 września 2013, odbędzie się kolejna edycja cyklu Grand Prix Wielkopolski w Maratonach Rowerowych MTB - tym razem w Dąbrowicach Starych koło Koła. Zapowiada się wielka impreza sportowo-rekreacyjna, w której koniecznie trzeba wziąć udział. Startujący zmierzą się z dwoma dystansami: Mini - 38 km i Mega - 72 km.

Maraton MTB w Kole odbędzie się już po raz trzeci. W latach 2011-2012 start i metę wyznaczono koło zamku nad Wartą. W tym roku organizatorzy, biorąc pod uwagę poziom wody w największej wielkopolskiej rzecze oraz niesprzyjąjącą atmosferę panującą w okolicach starego zamczyska, postanowili przenieść imprezę do Dąbrowic Starych na teren zajazdu "Europa".

Start i meta będą umiejscowione na parkingu przy trasie A2, trasa natomiast przebiegać będzie głównie lasami i polami. Wszystkie te zmiany, jak podkreślają organizatorzy, mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa maratończyków MTB oraz podnieść atrakcyjność imprezy.

Autorem tras kolskiego maratonu MTB jest Bartosz Bejm, mieszkaniec Koła, wielokrotny triumfator maratonów Skandii i Czesława Langa.

Na tegoroczny cykl Grand Prix Wielkopolski w Maratonach Rowerowych MTB składają się imprezy w Dolsku (kwiecień), Połczynie-Zdroju (maj), Wyrzysku, Złotowie i Barlinku (czerwiec), Suchym Lesie i Wałczu (sierpień). Zawody w Kole są przedostatnimi w cyklu, finał odbędzie w niedzielę 6 października w Łopuchowie.

Imprezę organizują wspólnie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, Stowarzyszenie Malinowa Mamba, Bejm Bike Team oraz ognisko TKKF "Pałuki" z Wagrowca.

Audemars Piguet Replica Watches

1 września
Grand Prix Wielkopolski w Maratonach Rowerowych MTB 2013

Organizator: Ognisko TKKF "Pałuki" Wągrowiec, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, Stowarzyszenie Malinowa Mamba, Bejm Bike Team
Gdzie: Koło - Dąbrowice Stare
Start: godzina 11 - dystans Mega, 11.30 - Mini. Biuro zawodów czynne od 8 do 10.45. Dwa dystanse do pokonania: Mega - 72km, Mini - 38 km.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL