R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41686605 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W niedzielę jedziemy do Wyrzyska

 

Mistrzostwa Wielkopolski w Maratonie MTB

 

W najbliższą niedzielę, 31 maja, w Wyrzysku odbędą się Mistrzostwa Wielkopolski w Maratonie MTB. Jego uczestnicy zmierzą się z dwoma dystansami: 37 km (Mini) i 67 kilometry (Mega). Łukasz Bielawski, animator kolarstwa górskiego, serdecznie zaprasza do swego miasta. Przygotował ciekawą trasę oraz bardzo atrakcyjne nagrody.

To właśnie w Wyrzysku w tym roku pasjonaci kolarstwa górskiego z naszego regionu (i nie tylko) ponownie będą walczyć o zaszczytne tytuły Mistrza Wielkopolski w maratonie MTB. Matka Natura chyba tylko dla zmylenia przeciwnika zlokalizowała tak fantastyczne miejsce do uprawiania kolarstwa górskiego w teoretycznie płaskiej Wielkopolsce.

Startujący, szczególnie ci pierwszy raz (będzie to już czwarte spotkanie fanów MTB w Wyrzysku), znajdą wszystko, co jest esencją kolarstwa górskiego. Nie zabraknie bruku jak na Paryż-Roubaix, będą podjazdy i zjazdy, pewnie i trochę błota też się znajdzie. Na dystansie Mega trzeba przejechać prawie 70 kilometrów w poziomie i prawie 1000 metrów w pionie.

Niedzielna impreza w Wyrzysku jest drugą w tym roku (po Dolsku - 12 kwietnia) w cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB. W tej inauguracyjnej wzięło udział ponad 750 osób, równie ludnie zapewne będzie w najbliższą niedzielę w Wyrzysku.

Biuro zawodów przyjmuje zapisy od godziny 8.00. O godzinie 11.00 wystartują zawodniczki i zawodnicy na trasie Mega, o 11.30 - ci z Mini. Miejsce startu i metę wyznaczono na targowisku miejskim w Wyrzysku - ulica Młyńska.

31 maja 2015
Mistrzostwa Wielkopolski w Maratonie MTB/ Bike Cross Maraton Gogol MTB

Organizator: Urząd Miasta w Wyrzysku, ognisko TKKF "Pałuki" w Wągrowcu oraz Łukasz Bielawski
Miejsce: Wyrzysk - targowisko miejskie, ulica Młyńska
Start: Zapisy od godziny 8 do 11.00. Maraton MTB na dwóch dystansach - 37 km i 67 km.
Więcej informacji: www.gogolmtb.pl, www.mtbwyrzysk.pl


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL