R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41826637 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
25 maja maraton MTB
z licznymi nagrodami

 

Kolarskie atrakcje w Kostrzynie!

 

W niedzielę 25 maja odbędzie się pierwsza edycja Kostrzyn MTB Maraton. Zapowiada się na prawdziwe święto kolarstwa. Rywalizacja przebiegać będzie na trzech dystansach: Mini, Mega oraz Rodzinnym. Organizatorzy pamiętali także o najmłodszych adeptach tego sportu, dla których przewidziane jest Baby Race, na terenie stadionu Lechii Kostrzyn przy ulicy Sportowej. Tam też będzie się znajdować całe miasteczko sportowo-rekreacyjnej imprezy.

- Wraz z całą załogą Kostrzyn MTB Maraton robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ta pierwsza edycja naszego maratonu była naprawdę fajną imprezą, zrobioną przede wszystkim dla kolarzy. Chcemy im zapewnić wszystko, co jest potrzebne przy tego typu wydarzeniach, począwszy od wspaniałej atmosfery, profesjonalnego zabezpieczenie po liczne nagrody. Do zobaczenia w Kostrzynie - powiedział organizator imprezy Tomasz Rybarczyk.

 

Zmagania na dystansie Miniodbędą się na szybkiej trasie liczącej 25 km. Specjaliści od dłuższych dystansów do pokonania będą mieć zdecydowanie trudniejszą trasę Mega liczącą trochę ponad 50 km. Wśród zawodników z tego dystansu wyłoniony zostanie także najlepszy "góral". Na dystansie Mega w klasyfikacji generalnej zawodnicy i zawodniczki powalczą o nagrody finansowe. Trasa dystansu rodzinnego będzie z kolei liczyć 13 km.

Organizatorem maratonu jest firma Agrochest wraz z klubem Lechią Kostrzyn oraz władzami miasta i gminy Kostrzyn.

Więcej informacji na stronie http://www.kostrzyn-mtb.pl/


 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL