Jestes 41031609 gosciem na naszej stronie
Magdalena Hałajczak i Krzysztof Krzywy
zwyciężyli na dystansie Mega

Maraton MTB w Jeziorkach z udziałem 449 osób

Trzech najlepszych zawodników na dystansie Mega: Michał Górniak z Piły (od lewej) - 2. miejsce, Krzysztof Krzywy z Gdańska - 1. miejsce i Radosław Gołębiewski z Torunia - 3. miejsce.

Dziś w Jeziorkach pod Osieczną odbył się maraton MTB, w którym na głównym dystansie, Mega - 72 kilometry, triumfowali: Magdalena Hałajczak z Poznania (Corratec Team) i Krzysztof Krzywy z Gdańska (Sante BSA Tour). W imprezie o nazwie VII Real 64-sto MTB Maraton wzięło udział 449 osób z całego kraju.

Oni wystartowali jako pierwsi, na dystansie Mega.

Leszczyńska firma Meibes, jedna ze sponsorów zawodów w Jeziorkach, wystawiła dziś w maratonie ponad 50-osobową reprezentację. Brawo!!!

Małgorzata Zellner z Poznania (od lewej - 2. miejsce), Magdalena Hałajczak z Poznania (1. miejsce) i Anna Wysokińska z Plewisk (3. miejsce) - trzy najlepsze panie na dystansie Mega.

Młodych kibiców dziś nie brakowało w Jeziorkach.

Maratończycy MTB cali i zdrowi już na mecie.

W Jeziorkach odbyły się I Mistrzostwa Wielkopolski Dzienniakrzy w maratonie MTB. Z dystansem 22 kilometrów postanowiło się wadzić pięciu ludzi mediów (pięciu mężczyzn). Wygrał Rafał Przybylski z Piły. Autor Wielkopolskiego Rowerowania Piotr Kurek wywalczył trzecie miejsce i stanął na podium.

Trzech najlepszych dziennikarzy: Rafał Paszek (od lewej - Radio Elka) - 2. miejsce, Rafał Przybylski (XC-MTB.info) - 1. miejsce i Piotr Kurek (Wielkopolskie Rowerowanie) - 3. miejsce.

Z dystansem Mini najszybciej poradzili sobie: 1. Przemysław Rozwalka (Goniembice), 2. Jakub Kazubski (Leszno) i 3. Bartosz Bejm (Koło).