R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41338624 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Michałki nie odbędą się!

 

Może za rok wrócimy do normalności
 

Daria Kasztarynda, Kamilia Wójcikiewicz i Barbara Borowiecka startowały we wrześniu 2019, podczas ostatniej edycji Michałków.
Fot. Piotr Kurek
 
"Z przykrością informuję, że Michałki 2021 nie odbędą się. Przepraszam zawiedzionych."
 
Komunikat jest krótki, lakoniczny. Jego autorem jest Tomasz Kaczmarek, lekarz, fan rowerów, człowiek - instytucja. Od roku 2001 do 2019 organizował Michałki, zawody kolarskie dla pasjonatów kolarstwa górskiego. Pierwsze trzy odbyły się w Dębogórze i były to wyścigi cross country. Od roku 2004 Wieleń był zawsze we wrześniu miejscem spotkań najlepszych naszych zawodników MTB, jak i amatorów w maratonie o nazwie Michałki.
 
Urokliwe trasy, dobra organizacja, cenne nagrody i ten niepowtarzalny klimat imprezy na progu jesieni przez kilkanaście lat, otóż te okoliczności sprawiły, że Michałki miały swych stałych i wiernych uczestników. To był także najstarszy maraton MTB w Wielkopolsce.
 
– Niepewność związana z pandemią koronawirusa oraz sprawy administracyjne sprawiły, że Michałki 2021 nie odbędą się. Planowaliśmy je przeprowadzić w sobotę 18 września. Nie zamierzamy, ja oraz wspierający mnie ludzie, organizować imprezy dla kilkuset ludzi, gdy jest wiele znaków zapytania. Myślę z nadzieją o przyszłości, o tym, że za rok może uda się wrócić do normalności - to słowa Tomasza Kaczmarka.
 
                             Piotr Kurek
 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL