R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41632353 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Smyczyna czeka
na maratończyków MTB

 

W najbliższą sobotę kolejna impreza
w ramach Leszczyńskiej Ligi Rowerowej
 


Marcin Sapa (z lewej) i Adam Adamkiewicz na mecie maratonu MTB w Trzebani w ramach Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. 25 marca 2018.
Fot. Piotr Kurek

W najbliższą sobotę (12 maja) w Smyczynie odbędzie się maraton MTB. Jego uczestnicy rywalizować będą na kilku dystansach: Mega - 62 km, Mini - 31 km, swą szansę będą mili też juniorzy (15,5 km) i młodzicy (7 km). Impreza zaliczana jest do cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej.  

Smyczyna - to miejscowość położona na terenie gminy Lipno, oddalona kilka kilometrów od drogi krajowej numer 5. Trasa maratonu MTB zostanie poprowadzona głównie drogami, ścieżkami i duktami gruntowymi pośród lasów i terenów przyleśnych leśnictwa Błotkowo. Bardzo urokliwymi o tej porze roku 

Start odbędzie się w Błotkowie, meta zaś będzie usytuowana na terenie obiektu o nazwie Rancho Smyczyna (tam też będzie biuro zawodów - w nowoczesnym hotelu). 

Jako pierwsi o godzinie 9.30 wystartują młodzici, o 11.00 panie i panowie z dystansu Mega i Mini (I sektor), o 11.02 też z Mini (II sektor) i 11.04 również z Mini (III sektor) i juniorzy. Swą zabawę rowerową będą miały dzieci - 11.10. 

Rejestracja jest prowadzona drogą elektroniczną przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej (http://zapisy.ultimasport.pl/374) oraz za pośrednictwem strony Leszczyńskiej Ligi Rowerowej (http://leszczynskaligarowerowa.pl/). Zgłoszenia przyjmowane są do 9 maja 2018 włącznie. Po tym terminie będzie istniała możliwość zapisu na maraton w biurze zawodów (czynne piątek od 15 do 17 oraz w sobotę od 8 do 10.30).   

Dla najlepszych trójek z dystansów Mini i Mega czekają nagrody finansowe od 50 do 300 złotych.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL