R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41624924 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Oni wystartują w Cybince

 

W sobotę maraton MTB z udziałem
czołówki polskich kolarzy górskich
 


Tak było przed rokiem w Cybince. Wygrał maraton MTB na dystansie Mega, najdłuższym, Andrzej Kaiser. Drugi był Oskar Pluciński, trzeci - Krzysztof Krzywy, czwarty - Radosław Lonka, piąty Michał Putz. Z lewej burmistrz Cybinki Roman Siemiński, z prawej Jarosław Misiołek - prezes firmy Verus Logistic. Cybinka, 25 czerwca 2011.

Andrzej Kaiser (rocznik 1973) wystartuje w Cybince w sobotnim maratonie na rowerach górskich pod nazwą Verus K-SSSE Maraton MTB 2012.

Andrzej Kaiser mieszka w Bytowie, reprezentuje poznański Corratec Team i w wielkim wydarzeniu sportowo-rekreacyjnym, pod patronatem wicepremiera i ministra gospodarki Waldemara Pawlaka, wystartuje w towarzystwie syna Adriana. Ojciec pojedzie na dystansie Mega, syn na Mini.

Andrzej Kaiser będzie jednym z grona 22 zawodniczek i zawodników poznańskiego Corratec Teamu, w barwach którego wystartuje główna kandydatka do zwycięstwa na dłuższym dystansie - Magdalena Hałajczak oraz szef znanej grupy Piotr Pawlak.

Ekipa HP-Sferis wystawia trzech kolarzy: Michała Kowalaczyka, braci Roberta i Bartosza Banachów. Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) jest szosowcem, ale w Cybince będzie chciał pokazać swą klasę także podczas jazdy po bezdrożach i lesie.

Dariusz i Mariusz Gilowie - to uczestnicy mistrzostw świata w kolarskich przełajach. Krzysztof Krzywy z Gdańska, Paulina i Rafał Hebiszowie z Mirkowa, syn Bartosz i ojciec Roman Kołodziejczykowie z Chodzieży, Tadeusz Korzeniewski z Wałcza, Kacper Szczepaniak ze Zwierzyna...

Można wymieniać i dalej... W sobotę o 11 w Cybince odbędzie się jeden z największych maratonów MTB w tym roku w Polsce. Rywalizować będą o tytuły mistrzów Polski w maratonie MTB pracownicy firm transportowo-spedycyjno-logistycznych.

Warto wybrać się do Cybinki całymi rodzinami. Nie zabraknie atrakcji, także dzieci będą miały okazję rywalizować na rowerach.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL