R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41190161 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
W iedzielę maraton MTB w Górze

 

DGR Team serdecznie zaprasza na imprezę z pasją

W najbliższą niedzielę, 12 sierpnia, w Górze odbędzie się maraton MTB o nazwie "Sto procent pasji" w ramach Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. Zapowiada się wielce sympatyczna impreza, na którą zaprasza miejscowy DGR Team, zaś jednym ze sponsorów jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo.

Maraton MTB w Górze odbędzie się już siódmy rok z rzędu. Do sprawdzonej przez lata trasy organizatorzy dołożyli nowe ścieżki, atrakcyjne nad wyraz. Bardziej doświadczeni zawodnicy tym razem będą mieli do pokonania 60 kilometrów, ci z dystansu Mini zmierzą się z rywalami na 37 km. Także juniorzy i młodzicy skorzystają z szansy sportowej rywalizacji.

Co tu dużo mówić, ci którzy tutaj choć raz startowali - znów się cieszą, że pojadą pięknymi lasami (na południe od Góry), nie zabraknie polnych dróg, przytulą się do jeziora ... i przetną rzekę Barycz. Jej dolina jest równie ładna, jak w Świebodowie koło Milicza, gdzie urodził się Ryszard Szurkowski - polski kolarz wszech czasów.

Start odbędzie się na stadionie miejskim w Górze. Każdy z zawodników otrzyma w pakiecie startowym bilet upoważniający do darmowego wstępu na basen - piękny, wyremontowany, nowoczesny obiekt miejski. Tak więc trzeba koniecznie zabrać oprócz stroju kolarskiego również kapielowy.

Jednym ze sponsorów imprezy jest PGNiG, które ufundowało drobne upominki dla dzieci oraz nagrody do rozlosowania wśród wszystkich zawodniczek i zawodników. Najmłodsi będą mieli okazję do sprawdzenia swych sił w rówieśniczych wyścigach.

Janusz Tumiłowicz i jego koledzy z DGR Teamu serdecznie zapraszają do Góry. Będzie się w niedzielę tutaj działo podczas maratonu MTB "Sto procent pasji", ja natomiast z wielką przyjemnością z mikrofonem w ręku poprowadzę imprezę organizowaną przez fanów rowerów i kolarstwa.

                                              Piotr Kurek

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL