R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41688763 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Kierunek - Trzebania

 

W niedzielę pod Osieczną ósma edycja
cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTBW najbliższą niedzielę, 21 sierpnia, w Trzebani pod Osieczną odbędzie się kolejna (już ósma) edycja prestiżowego cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2022. Zawody zostaną przeprowadzone w ładnej okolicy, w przepięknym lesie. Do końca dnia jutrzejszego można zgłaszać swój udział w imprezie internetowo.

Trzebania była w kalendarzu "Kaczmarka" w dwóch ostatnich latach - 2020 i 2021. I choć okolica jest wielce urokliwa, to jednak trasa maratonowych zmagań jest wymagająca. Niedzielnymi zawodami pod Lesznem fani MTB rywalizujący w znanym cyklu wracają do ścigania po kilku tygodniach przerwy wakacyjnej, siódma edycja odbyła się 3 lipca w Polkowicach. Za kilka dni okaże się kto solidnie trenował w wakacje, kto zaś przykładał się bardziej do opalania.

Chce się wierzyć, że frekwencja w Trzebani pod Osieczną będzie godna cyklu. Prawie 500 osób ścigających się na rowerach na dystansach Giga, Mega i Mini (25 km) w ładnej okolicy zachwyci przede wszystkim tych, którzy zamierzają zrobić wyjątkowe zdjęcia.

Zgłoszenia online (https://mtb.ke.pl/zapisy-online-2022) do końca dnia jutrzejszego (17 sierpnia, godzina 23.59). Swego akcesu do imprezy będzie można także dokonać 21 sierpnia o poranku w biurze zawodów.

Dystanse do pokonania: Giga - 69 km, Mega - 46 km, Mini - 23 km, Młodzik i Fun (10 km). Imprezę w Trzebani organizują: Stowarzyszenie Bike & Run Promotion (Joanna Balawajder)
i Stowarzyszenie 64-sto Leszno (Wojciech Mizuro).

                                                   Piotr Kurek  

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL