R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41327509 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Jutro zimowy maraton MTB

 

Najnowsze wieści z Dolska...Jutro w Dolsku odbędzie się zimowy maraton MTB. Startujący zmierzą się z dwoma dystansami: Mega (40 km) i Mini (20 km). Zgłosiło się ponad stu dwudziestu chętnych. Zapowiada się ciekawa impreza sportowa, po niej ognisko i zabawa. W krainę dziesięciu jezior serdecznie zapraszają Karolina Mróz i Wojciech Gogolewski.

Ostatnie wieści z Dolska. Śniegu trochę jest, więc dystans Mini (20 km) nie musi zakończyć się po godzinie jazdy... Jest trochę niespodzianek w postaci kolein (nie za dużo, ale trzeba uważać...). Patrząc na prognozy pogody, należy sądzić, że na koła należy założyć raczej konkretny klocek i i mieć niskie ciśnienie w oponach. Waga mniej istotna, choć całkiem płasko nie będzie: 149 metrów na Mini i 298 m na dystansie Mega w pionie. To może jeszcze nie góry, ale..., jazda w terenie. Wojciech Gogolewski, główny organizator sobotniego maratonu MTB w Dolsku, w czwartek objeżdżał trasę i, niestety, nigdzie nie znalazł asfaltu.

Gdyby się w sobotę o poranku okazało, że warunki pogodowe się pogorszyły, organizator nie wyklucza możliwości skrócenia trasy obu dystansów.

W planach, na zakończenie imprezy (oprócz czegoś na regenerację) odbędzie w przerwie pomiędzy maratonem MTB a zabawą kolarzy ognisko... Tak ku przypomnieniu, jeszcze jakieś noclegi są, ale już na wyczerpaniu. Miejsc przy stolikach na samą zabawę jest więcej, ale wtedy potrzebny kierowca; więc na wszelkie ustalenia i decyzje zostało niewiele czasu, to już ostatni dzwonek... 

Best Replica Watches
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL