Jestes 41032482 gosciem na naszej stronie
Uchwycone na Dziewiczej Górze

Jechali dzisiaj w Powerade® Garmin Marathon MTB 2012 w Murowanej Goślinie

Paweł Bober (Corratec Team Poznań - 1102) już pokonał Dziewiczą Górę i mknie do mety w Murowanej Goślinie. Godzina 12.58. Jechał dystans Giga, zajął 12. miejsce w klasyfikacji open - czas 04:20:05.3.

Wielkopolanin Damian Pertek (49) gonił szybko swych konkurentów. Godzina 13.04. Jechał dystans Giga, zajął 89. miejsce w klasyfikacji open - czas 05:02:22.1.

Mateusz Mróz, były kolarz szosowy - między innymi grupy Mróz, spróbował swych sił w maratonie MTB. Godzina 13.08. Jechał dystans Mega, zajął 139. miejsce, czas - 03:20:05.8.

Zbigniew Krzeszowiec z Gliwic, rocznik 1948 - łza się w oku kręci, na podbiegu. Kilkakrotny uczestnik Wyścigu Pokoju, debiut w 1970 roku, nadal demonstruje doskonałą formę kolarską. Godzina 13.08. Jechał dystans Mega, zajął 50. miejsce w klasyfikacji open - czas 03:00:02.7.

Tadeusz Korzeniewski z Wałcza, pięciokrotny mistrz Polski w kolarskich przełajach, demonstrował dziś dobrą formę na Dziewiczej Górze. Godzina 13.10. Jechał dystans Mega, zajął miejsce 88., czas - 03:08:35.