R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41686700 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Prawie 700 maratończyków MTB
ścigało się w jesiennym słońcu

 

Niezwykle udana impreza w  Łopuchowie 


Wystartowali na dystansie Mini.
Fot. Piotr Kurek

688 osób płci obojga zawitało w niedzielę do Łopuchowa, by uczestniczyć w ostatniej, ósmej, imprezie z cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB. Na jazdę na trasie Mini zdecydowało się aż 549 zawodniczek i zawodników, z dystansem Mega zmagało się 139 fanów kolarstwa górskiego. 

Dystans Mega najszybciej pokonał Bartosz Kołodziejczyk z Chodzieży wśród mężczyzn, zaś wśród pań Magdalena Hałajczak z Poznania (oboje Euro Bike Kaczmarek Electric MTB Team). 


Kochają rowery i jazdę na nich z przymrużeniem oka.
Fot. Piotr Kurek

Na trasie Mini żadnych szans rywalom nie dał Patryk Krajewski z Poznania (Euro Bike Kaczmarek Electrric MTB Team), dla którego był to szósty triumf w tegorocznym cyklu wielkopolskich maratonów nas rowerach góskich. Najlepszą panią na Mini okazała się Marta Gogolewska z Wągrowca (Merx Team). 

Pogoda dopisała: świeciło slońce, optymizm i pogoda ducha królowały w niedzielę na stadionie sportowym w Łopuchowie. To był udany finał, z frekwencją rekordową. Nie zabrakło nikogo ważnego, kto walczył do końca o podium w klasyfikacji generalnej na obu dystansach w w kilkunastu kategoriach wiekowych. 


Patryk Krajewski (1641) wygrał w niedzielę po raz szósty w tym sezonie jazdę na dystansie Mini w cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB.
Fot. Piotr Kurek

W losowaniu nagród szczęście przechyliło się w stronę Huberta Semczuka, 20-latka z Wyrzyska, który do domu wracał z ładnym, choć kobiecym rowerem. 

Szersza relacja z Łopuchowa w poniedziałek 
na stronie Wielkopolskie Rowerowanie 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL