R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41338759 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Będzie się działo!

 

W niedzielę maraton MTB koło Strzelec Krajeńskich   


Rafał Chmiel jest głównym organizatorem niedzielnego (9 lipca 2017) maratonu MTB w miejscowości Długie. Na zdjęciu podczas maratonu MTB w Strzelcach Krajeńskich, 18 czerwca 2016.
Fot. Piotr Kurek
 

W najbliższą niedzielę, 9 lipca, odbędzie kolejny maraton MTB z cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric. Tym razem fani kolarstwa górskiego z całego kraju spotykają się w okolicach Strzelec Krajeńskich - w miejscowości Długie.

– To piękna okolica - zachwala Rafał Chmiel, jeden z miejscowych organizatorów imprezy. – Jezioro Lipie jest zachwycająco ładne, a są także i inne. I choć nie jest to teren górzysty, to jednak znaleźliśmy miejsca, gdzie pasjonaci MTB zmierzą się z długimi podjazdami. I to wiele razy. Autorami trasy jest Tomasz Misjan i ja - mówi znany zawodnik MTB i nauczyciel w jednej ze szkół w Strzelcach Krajeńskich.

Dystans Giga liczy 80 km, Mega - 50 km, Mini - 22,5 km i dla młodzików - 8 km. Ci z najdłuższego zmierzą się z przewyższeniami wielkości półtora kilometra, Mega - 860 metrów, Mini - 250 metrów.

– Na niedzielny maraton MTB serdecznie zapraszamy ludzi uczących innych, gdyż zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty - podkreśla Rafał Chmiel. – Przez kilka miesięcy pracowaliśmy dużym zespołem ludzi, by przygotować wielce sympatyczną imprezę dla tysiąca ludzi i gwarantujemy, że w niedzielę 9 lipca będzie się działo - dodaje.

Miejscowość Długie ma walory turystyczne, leży około 10 kilometrów od Strzelec Krajeńskich - droga krajowa nr 22 na Dobiegniew.

9 lipca 2017

GP Kaczmarek Electric MTB/ Mistrzostwa Polski
Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Maratonie MTB

Organizator: Stowarzyszenie FSD Sport
Gdzie: Długie koło Strzelc Krajeńskich
Start: godzina 11.00. Zapisy w biurze zawodów od godziny 8 - 10.30. Cztery dystanse do pokonania: Mini - 22,5 km, Mega - 50 km, Giga - 80 km, Młodzik - 8 km.
Więcej informacji: http://www.mtb.kaczmarekelectric.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL