R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41329834 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Anna Świrkowicz i Radosław Tecław
najlepsi na dystansie Mega

 

Dzisiaj w Wyrzysku odbyły się
Mistrzostwa Wielkopolski w Maratonach MTB


Dzisiaj, w niedzielę 2 czerwca, w Wyrzysku odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Maratonach MTB. Jego uczestnicy zmierzyli się z dwoma dystansami: 40 km (Mini) i 73 kilometry (Mega). Bohaterami imprezy na trasie Mega byli Anna Świrkowicz z Gdyni oraz Radosław Tecław z Bydgoszczy.

Organizatorzy przygotowali bardzo ciekawą trasę, dziesięć koszulek mistrzowskich (dystans Mega) oraz bardzo atrakcyjne nagrody.  

 

W Wyrzysku na obu dystansach wystarowało ponad 300 zawodniczek i zawodników: prawie 100 na Mega i 222 na Mini. W Rodzinnej Paradzie, jeździe na trasie 8 kilometrów, wzięło udział ponad 70 osób w różnym wieku.

Największą trudność startującym sprawiało dziś błoto, które towarzyszyło im na całej trasie. Zawodnicy na mecie zjawiali się ubrudzeni, czarni od stóp po głowę, ale w większości zadowoleni z tego, że przyszło im ścigać się w tak trudnych warunkach.

Na dystansie Mega klasą dla siebie byli zawodnicy poznańskiego Corratec Teamu - Radosław Tecław z Bydgoszczy oraz Zbigniew Górski z pomorskich Laskowic, obydwaj uczestnicy niedawnego Rajdu Wyszehradzkiego z Budapesztu do Krakowa, którzy w takiej właśnie kolejności wjeżdżali na metę. Trzeci był Maksymilian Bieniasz z Poznania. Najlepszą kobietą na trasie 73 km okazał się Anna Świrkowicz z Gdyni.

Na Mini dwa pierwsze miejsce zajęli bracia Bartosz i Szymon Miklerowie z Jarocina, a wśród pań triumfowała Agnieszka Torba z Buku.

Wyniki Mistrzostw Wielkopolski w Maratonach MTB 2013
na stronie www.domtel-sport.pl
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL