R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41309741 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Maratończycy MTB jadą
za tydzień do Sulechowa

 

Zapisy do najbliższego poniedziałku


Filip Helta, reprezentant Polski w kolarstwie górskim, wygrał pierwszy tegoroczny maraton z cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB w Trzebani.
Fot. Piotr Kurek

W następny weekend, 29 i 30 sierpnia, w Sulechowie odbędzie się druga w tym roku edycja prestiżowego cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. Zawody zostaną rozłożone na dwa dni: w sobotę ścigać się będą amatorzy na dystansie Mini, w niedzielę amatorzy oraz zawodniczki i zawodnicy elity na trasie Mega. Zapisy do imprezy tylko internetowo do najbliższego poniedziałku.

Mówiąc w największym skrócie, taki podział wynika z wytycznych, jakie narzuciła organizatorom Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zielonej Górze. Jest on radykalny i powoduje wielkie zmiany w dotychczasowej formule przeprowadzania maratonu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB w Sulechowie. 

Uwzględniając racje Sanepidu, w sobotę 29 sierpnia dystans Mini (około 30 km) pojedzie grupa licząca maksymalnie 250 osób, w niedzielę 30 sierpnia też 250 pań i panów na trasie Mega (około 60 kilometrów).

Miasteczko zawodów ulokowane zostanie na zamkniętym terenie należącym do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sulechowie. Wstęp do niego będą  mieli tylko i wyłącznie startujący oraz obsługa imprezy.

Zapisy do maratonu MTB w Sulechowie tylko on-line na stronie internetowej organizatora cyklu: mtb.ke.pl/zapisy-online-2020 i to do 24 sierpnia, czyli do poniedziałku. Tamże więcej szczegółów na temat sulechowskiej imprezy.

                                 Piotr Kurek 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL