R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41827102 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Strzelce Krajeńskie
zapraszają na maraton MTB

 

Start i meta 18 czerwca na Stadionie Miejskim

W sobotę 18 czerwca odbędzie się III Maraton MTB o Puchar Burmistrza Strzelec Krajeńskich. Jego uczestnicy zmierzą się z dwoma dystansami: Mega - 50 km i Mini - 30 kilometrów. Dla najlepszych zawodników przygotowano nagrody finansowe, wiele innych będzie losowanych. Zapowiada się ciekawa impreza sportowo-rekreacyjna, której nie można pominąć.

Organizatorzy przygotowali trasę na dwóch dystansach: krótsza liczy 30 km, dłuższa - 50 kilometrów. W obu przypadkach jest stosunkowo łatwa, poprowadzona szerokimi szutrami. Start i meta zostały wyznaczone na Stadionie Miejskim w Strzelcach Krajeńskich przy ulicy Sportowej 1. Początek jazdy o godzinie 11.00.

W ramach imprezy rozegrane zostaną po raz pierwszy Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Maratonie MTB. Oddzielnie klasyfikowani będą strażacy i policjanci. Odbędą się także wyścigi dla dzieci od 2 do 13 lat.

Organizatorzy - FSD Sport, Urząd Miasta Strzelce Krajeńskie, Strzelecki Ośrodek Kultury oraz oddział ZNP w Strzelcach Krajeńskich - przygotowali nagrody finansowe dla najlepszych zawodników, wiele innych będzie losowanych: lodówka, telewizor, bagażniki rowerowe, mini wieża Sony, tablet, dla dzieci 3 rowery (dar salonu rowerowego Scott z Gorzowa Wielkopolskiego) oraz wiele innych.

Szczegóły imprezy oraz jej regulamin dostępne są na stronie www.fsdsport.pl oraz na Facebooku - https://www.facebook.com/FSD-Sport-1402142700091117/.

Równolegle z maratonem MTB odbywać się będzie festyn z okazji 730-lecia Strzelec Krajeńskich, podczas którego wystąpią, międy innymi, Lady Pank i Maja Lumasepio.

Cztery zdania komentarza

Rafał Chmiel oraz jego koledzy i przyjaciele szykują wielce sympatyczną imprezę sportowo-rekreacyjną . Znają się na kolarstwie i po raz trzeci zapraszają na maraton MTB. Rekomenduję tę imprezę i sam wezmę w niej udział: nie na rowerze, a z mikrofonem w ręku. Naprawdę warto być 18 czerwca w wielce gościnnych Strzelcach Krajeńskich.

                                                   Piotr Kurek 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL