R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41873389 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
1850 startujących i jeszcze setka dzieci

 

Rekord Polski uczestnictwa w maratonach MTB padł dzisiaj, 17 kwietnia, we Wrocławiu

Agnieszka Gulczyńska wygrała wczoraj, 17 kwietnia, maraton MTB we Wrocławiu na dystansie Mega. Znana dziennikarka wielkopolskiej Telewizji Kablowej w Poznaniu była jedną z 1850 osób startujących w maratonie na rowerach górskich, który zorganizował Maciej Grabek.

- Musieliśmy przesunąć czas startu o 12 minut - powiedział w niedzielę późnym wieczorem Wielkopolskiemu Rowerowaniu Maciej Grabek. - Chcieliśmy dać szansę startu wszystkim chętnym. Przed rokiem we Wrocławiu w naszym maratonie MTB uczestniczyło ponad 1700 osób.

- W niedzielę stanęło na starcie 1850 startujących ludzi. Młodych, w średnim wieku i już dojrzałych. Myślę, że liczba 1850 - to jest polski rekord uczestnictwa w jednej imprezie maratonowej - powiedział Wielkopolskiemu Rowerowaniu, nie bez dumy, Maciej Grabek. - Nie można też pominąć setki najmłodszych dzieci, które wadziły się z najkrótszym z możliwych dystansów - podkreślił Maciej Grabek.

Wygrał na dystansie Giga Bogdan Czarnota, natomiast dystans Mega w dobrym tempie i zdrowiu przejechał bardzo usportowiony marszałek województwa dolnośląskiego Rafał Jurkowlaniec. 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL