R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41329966 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Relacje z Rzeszowa i Koła
wkrótce na stronie Wielkopolskie Rowerowanie

 

x Bartosz Banach najszybszy na Grand Fondo
x Radosław Tecław pierwszy na Mega


Zwycięzca na dystansie Grand Fondo Bartosz Banach (Mróz ActiveJet) dzieli się wrażeniami z rzeszowskiego Skandia Maraton Lang Team z Dariuszem Malągiem - znakomitym moderatorem imprez kolarskich.

Trzy dni w podróży, udział jako zawodnik-amator w rzeszowskiej edycji Skandia Maraton Lang Team oraz prowadzenie z mikrofonem w ręku maratonu MTB dziś, w niedzielę, w Kole - to pracowity czas autora Wielkopolskiego Rowerowania. Warto było być w sobotę Rzeszowie, warto było być dziś w Kole. 


Oni wystartowali. Czwórka zawodników rzeszowskiego maratonu MTB. Wszyscy oni dojechali do mety i stanęli do pamiątkowego zdjęcia. Czesław Lang w pięknym stylu (1757) pokonał w Rzeszowie dystans Medio.


300 zawodniczek i zawodników wystartowało w niedzielę w kolskim maratonie MTB. Była to piąta edycja Grand Prix Wielkopolski w Maratonach Rowerowych MTB 2011.

 
Radosław Tecław z Bydgoszczy wygrał dziś, w niedzielę 11 września, w Kole rywalizację na dystansie Mega. Kilka metrów za nim na linię mety wjechał Oskar Pluciński z Konina. Obaj zawodnicy startowali w sobotę w Rzeszowie, obaj reprezentują poznański Corratec Team.


Najmłodsi uczestnicy rowerowych zmagań w Kole - z rodzicami i organizatorami niezwykle udanej imprezy sportowo-rekreacyjnej. 
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL