R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41631363 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W niedzielę 21 lutego w Mrozach
pierwszy etap Northtec MTB Zimą

 

Cezary Zamana proponuje szaleństwo na śniegu

Na pierwszy w Polsce cykl trzech lutowo-marcowych maratonów Northtec MTB Zimą zaprasza Cezary Zamana, organizator wyścigów na rowerach górskich znanych pod marką Mazovii. Pierwsza impreza w cyklu w najbliższą niedzielę (21 lutego) w Mrozach. Kolejne wyścigi odbędą się także na Mazowszu: 7 marca w Karczewie i 28 marca w Józefowie.

Swych sił na ciekawie poprowadzonych trasach spróbować może każdy, kto nie chowa roweru na zimę. Zawodnicy o różnym poziomie formy i wytrenowania na pewno znajdą coś dla siebie.

Jak zapewnia Cezary Zamana, nowy cykl o nazwie Northtec MTB Zimą ma nie tylko sprawdzić, jak sympatycy dwóch kółek poradzą sobie ze śniegiem i niskimi temperaturami, ale także przygotować ich do letnich startów w myśl kolarskiego powiedzenia: "Jaka zima, takie lato".

Nawet panujące w chwili obecnej warunki - rekordowa pokrywa śniegu - nie przeszkodzą w organizacji najbliższego maratonu. Traktory i pługi już od samego rana w czwartek przygotowują trasy, aby uczestnicy mieli frajdę z jazdy rowerowej, a nie walki z rowerem.

Pierwszy wyścig w cyklu w najbliższą niedzielę (21 lutego) w Mrozach, następne dwie edycje także na Mazowszu: 7 marca w Karczewie i 28 marca w Józefowie. Proponowane dystanse do przejechania wynoszą: Mega - 35-60 km, Fit - 15-30 km, Hobby 5-10 km.

Biuro zawodów rejestrujące zawodników do niedzielnej imprezy czynne będzie 19 lutego w Warszawie w Centrum Olimpijskim w godz. 16.00-20.00 oraz w Mrozach w Szkole Podstawowej, ul. Szkolna 2 w sobotę w godz. 17.00-20.00 oraz w niedzielę przed startem.

Program zawodów - 21 lutego 2010

8.00-10.30- zapisy w biurze zawodów
11.00- start dystansu Mega i Fit
11.10- start dystansu Hobby
13.00- dekoracja dystansu Hobby
13.30- dekoracja dystansu Fit
14.00- dekoracja dystansu Mega

W pierwszym cyklu Northtec MTB Zimą główną nagrodą jest rower marki "Warlock" (karbonowa rama) o wartości 6000 złotych. Cała pula nagród wynosi około 30.000 złotych.

Organizator zapewnia trasę przygotowaną w obszarach leśnych, w których nie ma wiatru - najgorszego przeciwnika o tej porze roku, oraz odpowiednie ciepłe zaplecze bezpośrednio w pobliżu startu i mety (szatnie, prysznice, ciepły posiłek regeneracyjny).

Szczegółowe informacje na stronie www.mazoviaMTB.pl/zima

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL