R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41831542 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Łukasz Bielawski serdecznie
zaprasza do Wyrzyska

 

Impreza z cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB

 W najbliższą niedzielę, 15 czerwca, odbędzie się MTB Wyrzysk Maraton 2014 z cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB. Jego uczestnicy zmierzą się z dwoma dystansami: 37 km (Mini) i 67 kilometry (Mega). Łukasz Bielawski, animator kolarstwa górskiego, serdecznie zaprasza do swego miasta. Przygotował ciekawą trasę oraz bardzo atrakcyjne nagrody.

W wyrzyskim maratonie do wygrania są m.in. następujące nagrody: rower górski marki Focus, fotel skórzany marki Hjort Knudsen, weekend dla dwóch osób w "Dworze Hercowo" wraz ze spływem kajakowym, tablety Goclever, kamery sportowe Goclever, pokrowce na koła rowerowe 28", zestawy głośnomówiące do samochodu marki Nokia, drukarka HP 1510, czajniki, wagi elektroniczne, zestawy ogrodowe Rehau, okulary sportowe i akcesoria rowerowe. Pula nagród przekracza 10 tysięcy złotych.

Biuro zawodów przyjmuje zapisy od godziny 8.00. O godzinie 11.00 wystartują zawodniczki i zawodnicy na trasie Mega, o 11.30 - ci z Mini. Miejsce startu i metę wyznaczono na targowisku miejskim w Wyrzysku - ulica Młyńska. Odbędzie się także przejazd rodzinny na dystansie kilku kilometrów. 

Będzie to już czwarty maraton MTB z cyklu Bike Cross Maraton Gogol MTB 2014. Poprzednie trzy odbyły się 13 kwietnia w Dolsku, 4 maja w Połczynie-Zdroju i 1 czerwca w Krzywej Wsi pod Złotowem.

15 czerwca 2014
Bike Cross Maraton Gogol MTB

Organizator: Urząd Miasta w Wyrzysku, ognisko TKKF "Pałuki" w Wągrowcu oraz Łukasz Bielawski
Miejsce: Wyrzysk - targowisko miejskie, ulica Młyńska
Start: Zapisy od godziny 8 do 10.30. Maraton MTB na dwóch dystansach - 37 km i 67 km.
Więcej informacji: http://bikecrossmaraton.pl , http://mtbwyrzysk.pl

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL