R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41739129 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
9 maja DT4YOU MTB Maraton Oborniki

 

Niezwykle cenne nagrody czekają

 

W sobotę 9 maja w wielkopolskich Obornikach odbędzie się, drugi rok z rzędu, maraton w kolarstwie górskim. Jego uczestnicy zmierzą się z trzema dystansami: Turystyczny - 10 km, Mini - 37 km i Mega - 70 kilometrów. Na zwycięzców czekają niezwykle atrakcyjne nagrody ufundowane przez głównego sponsora: firmę DT4YOU z Obornik właśnie. To między innymi dwanaście kompletów kół kolarskich najwyższej jakości.

Pasjonaci MTB rywalizować będą w Obornikach oraz w ich okolicy - na terenie Puszczy Noteckiej. Można być bardziej niż przekonanym, że trasa się bardzo spodoba amatorom rowerów górskich. Wielkość przewyższenia na Mega wyniesie około 700 metrów, na Mini - 345 metrów. Najwyżej położony punkt na trasie znajduje się na wysokości 168 metrów nad poziomem morza.

Start na trasie Mega nastąpi o godzinie 10.30, na Mini - piętnaście minut później. Ci z Turstycznego ruszą w drogę o 11.00.


Organizatorzy przygotowali takie oto okolicznościowe medale.

Imprezę dla amatorów organizuje Obornickie Centrum Sportu, które wspierają miejscowi fani MTB z Pawłem Kosmowskim na czele. Łączna wartość nagród wynosi pond 50 tysięcy złotych.


Takie nagrody przygotowali organizatorzy maratonu MTB w Obornikach.

Zapisy on-line (http://mtb.oborniki.pl/galeria/dt4you-mtb-maraton-oborniki-2/) zostały przedkużone do jutra, 6 maja, do godziny 8. Do dzisiaj zgłosiło się ponad 500 chętnych maratończyków MTB z całego kraju. Na liście widnieją, między innymi, nazwiska Bartosza Banacha z Gdańska oraz Artura i Sławomira Spławskich (ojciec i syn) z Bogdanowa pod Obornikami, także Przemysława Mikołajczyka, Patryka Adamkiewicza, Aleksandry Podgórskiej, Mateusza Lewandowskiego, Pawła Bobera, Zbigniewa Górskiego, Marka Witkiewicza, Gerarda Wlekłego, Marty Gogolewskiej, Darii Kasztaryndy, by wymienić głównych kandydatów do pierwszych miejsc w różnych kategoriach wiekowych.

DT4YOU MTB Maraton Oborniki

Organizator: Obornickie Centrum Sportu, Urząd Miejski w Obornikach
Gdzie: Oborniki - ulica Droga Leśna
Start: godzina 10.30 - dystans Mega, godzina 10.45 - dystans Mini, godzina 11.00 - dystans Turystyczny. Biuro zawodów (ul. Obrzycka 88) czynnne w sobotę od 7 do 9.30. Trzy dystanse do pokonania: Turystyczny - 10 km, Mini - 35 km, Mega - 70 km.
Więcej informacji: www.mtb.oborniki.pl

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL