R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41329859 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Paulina Bielińska zaprasza do Kargowej

 

To już czwarty maraton cyklu
Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2016


Paulina Bielińska, reprezentantka Polski - czwarta zawodniczka ME w Maratonie MTB na Łotwie (na zdjęciu), w niedzielę ściga się u siebie - w okolicach Kargowej, dokąd serdecznie zaprasza fanów MTB.
Fot. Krzysztof Kisiała

W niedzielę 19 czerwca w Kargowej odbędzie się kolejny, czwarty maraton z cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2016, na który zaprasza Paulina Bielińska - reprezentantka Polski. Za zawodniczkami i zawodnikami są już imprezy w Rydzynie, Zielonej Górze i Sulechowie. Na cały cykl składa się 8 zawodów – po Kargowej kolejne maratony odbędą się w Lubrzy, Wschowie, Nowej Soli i Wolsztynie.

Maratończycy w Kargowej zmierzą się z trzema dystansami: Mini - 30 km, Mega - 49 km i Giga - 68 kilometrów. Tak, jak we wszystkich poprzednich imprezach, zawodniczki i zawodnicy rywalizować będą w licznych kategoriach wiekowych, także drużynowo. Odbędzie się też wyścig młodzików na trasie o długości 8 kilometrów.

Maraton został wpisany do kalendarza imprez Polskiego Związku Kolarskiego i spełnia warunki umożliwiające start w nim zawodników posiadających licencje w kategorii elita.

Organizatorzy zapewniają nagrody finansowe w kategorii elita o łącznej wartości 5450 złotych. Po wyścigu wśród wszystkich zawodników odbędzie się losowanie nagród, w tym markowego roweru MTB.

W niedzielnym maratonie wystartuje Paulina Bielińska (Duda-Cars TP LINK Rybczyński Bikes) - mieszkanka Kargowej, która na niedawnych Mistrzostwach Europy w Maratonie MTB na Łotwie zajęła czwarte miejsce w wyścigu elity kobiet. – Dziś, w piątek, miałam dokończyć znakowanie trasy, robię to z Bartoszem Jetonem (Euro Bike Kaczmarek Eletric Team), ale deszcz nam to uniemożliwił. Będzie to szybki maraton. Start i meta znajdować się będą na terenie Ośrodka Wypoczynkowego "Wojnowo", skąd fani MTB przejadą 5 km, by dotrzeć do rundy o długości 20 kilometrów. Ci z Giga pojadą trzy okrążenia. Na każdymj jest kilka krótkich i sztywnych podjazdów. Ciekawa będzie też jazda po torze motocrossowym - mówi reprezentantka Polski na Mistrzostwa Świata w Maratonie MTB, które w następnym tygodniu odbędą się we Francji.

– Start w maratonie MTB w Kargowej będzie dla mnie ostatnią wyścigową próbą przed światowym championatem. Nie forsowałam się ostatnio na treningach, w minioną niedzielę uczestniczyłam w grupie około 30 osób w objeździe trasy na swej rodzinnej ziemi. Była to znakomita okazja, by porozmawiać z Cezarym Kaczmarkiem (główny sponsor cyklu) i opowiedzieć mu o swych ostatnich startach i swym debiucie w barwach narodowych na Łotwie - mówi dzielna kolarka z Kargowej.

I zaprasza do Wojnowa pod Kargową na czwarty w tym roku maraton z cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2016. 

19 czerwca 2016
Grand Prix Kaczmarek Electric MTB

Organizator: MUKS Kargowa
Gdzie: Ośrodek Wypoczynkowy "Wojnowo"
Start: godzina 11.00. Zapisy w biurze zawodów od godziny 8 - 10.30. Trzy dystanse do pokonania: Mini - 30 km, Mega - 49 km i Giga - 68 kilometrów. Także wyścig dla młodzików na trasie o długości 8 km.
Więcej informacji:http://www.mtb.kaczmarekelectric.pl

   

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL