R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41686420 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
W Sierpcu z przygodami

 

III edycja Mazovia MTB Marathon

Pomimo nie za bardzo sprzyjającej pogody, raptem kilka stopni Celsjusza, na starcie trzeciej edycji Mazovia MTB Marathon w Sierpcu stanęło ponad tysiąc uczestników.


W trzeciej edycji Mazovia MTB Marathon w Sierpcu wystartowało ponad tysiąc uczestników.

Best Replica Watches

Trasa maratonu przebiegała, między innymi, przez liczne tory kolejowe, na których miejscowa społeczność dawno nie widziała pociągów. Jednak w dniu maratonu zaznaczyły one swą obecność i zawodnicy zmuszeni zostali do zatrzymywania się podczas wyścigu. Świadomość, że bezpieczeństwo jest najważniejsze oraz zasady fair play, szacunek wobec siebie i rywali ujawniły, że uczestnicy maratonu potrafią we właściwy sposób zachować się w różnych, nietypowych sytuacjach. Niektórzy zawodnicy byli wstrzymywani przez przejazd pociągów, inni ich doganiali, a Gigowcy, których trasa miała najtrudniejsze elementy, dodatkowo przeprawiali się przez bród rzeki Sierpienicy. Ten najtrudniejszy i najdłuższy dystans pokonało 7 pań a zwyciężyła Katarzyna Ebert z Elite MTB Racing Team z ponad 10-minutową przewaga przed Elżbietą Molendą z Plannja Racing Team. Trzecia na mecie była Ewa Kołodziej z APS Polska.

Wśród panów już z dużo mniejszymi przewagami czasowymi pierwsze miejsce zajął Artur Korc (Centrum Rowerowe Olsztyn), drugie Patryk Piasecki z Renault Eco2 Team, trzecie Radosław Rękawek z Kross Racing Team. 50 kilometrowy dystans Mega wygrał Paweł Baranek z MBIKE Team Marathon, drugi był Tomasz Szala z BGŻ WKK Team, trzeci Daniel Pepla z Kliwer Bike Team. Na tym dystansie dominowały zawodniczki z BSA Pro Tour Maja Busma i Jolanta Kowalska. Ale najwyżej na pierwszym miejscu uplasowała się Agnieszka Bacińska z House of Denim Team.

Mazovia MTB Marathon to nie tylko rywalizacja zawodników, drużyn czy rodzin. To również umożliwienie startu, odpowiednie przygotowanie i zabezpieczenie trasy dla osób niepełnosprawnych. Na edycji w Sierpcu wzięły udział osoby niepełnosprawne zrzeszone w miejscowym Stowarzyszeniu „Szansa na Zycie”. Osoby te zmierzyły się z trasą dystansu Hobby. To im należą się największe gratulacje za realizowanie swoich marzeń i pokonywanie swoich słabości.

Kolejna czwarta edycja cyklu w Legionowie 15 maja.

Fotogaleria i wyniki na stronie www.mazoviamtb.pl  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL