R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41825461 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Michał Górniak startuje w Klęce

 

Jutro maraton MTB z dobrymi nagrodami


Michał Górniak (z lewej), wicemistrz Polski MTB w kategorii cyklosport 2015, wystartuje jutro w Klęce.

Jutro, 6 września, odbędzie się Klęka MTB Maraton 2015. To pierwsza edycja imprezy, którą organizują fani kolarstwa górskiego z Nowego Miasta i okolic. Przygotowali oni puchary i medale, także dwanaście premii finansowych dla trzech pierwszych zawodniczek i zawodników na dystansach Mega i Mini - od 400 do 100 złotych.

– Jedziemy do Klęki w kilkuosobowym składzie - mówi Mateusz Rybczyński, szef ekipy Duda-Cars TP Link Rybczyński Team. – Może będzie nam sześć osób, może i osiem. W niedzielę w nadwarciańskim krajobrazie wystartują na pewno: Michał Górniak, Grzegorz Napierała, Janusz Majchrzak, Ryszard Bróździński, także i ja - podkreśla Mateusz Rybczyński.


Numery startowe czekają na maratończyków MTB.

– Z przyjemnością wystartuję w Klęce. Rower marki Specialized na 29-calowych kołach już przygotowany. Pojadę dystans Mega, czyli 60 kilometrów. Wrzesień dla kolarzy górskich w Polsce jest pracowity. Jutro Klęka, tydzień później finał cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB w Wolsztynie, w dniach 19 i 20 września - Skandia Maraton Lang Team w Dąbrowie Góniczej i Mistrzostwa Polski w maratonie MTB w Obiszowie - mówi Michał Górniak, zawodnik należący do czołówki polskiego kolarstwa górskiego. – Jutro będę pedałował dynamicznie, ale na luzie. Zobaczymy, jakich rywali spotkam na starcie i na trasie. Powalczę o pierwsze miejsce.

Do Klęki wybierają się seniorzy ekipy Euro Bike Kaczmarek Electric MTB Team: Ryszard Pawlak i Kazimierz Gogolewski. Na liście startowej jutrzejszego maratonu znajdujemy znane nazwiska: Mateusza Kanoniczaka, Wojciecha Czajki i Huberta Spławskiego.

  

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL