R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41826738 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Jeszcze można się zapisać!

 
4 września DT4YOU MTB Maraton Oborniki
 
 
W sobotę 4 września odbędzie DT4YOU MTB Oborniki. W tym roku pasjonaci jazdy na rowerach górskich zmierzą się z dwoma trasami: Mini - 35 km i dystansem turystycznym - 8 kilometrów. Jeśli ktoś przeoczył lub nie wiedział, że taka impreza się odbędzie, informuję o tym, że organizatorzy przedłużyli zapisy do piątku 20 sierpnia (do godziny 24.00).
 
DT4YOU MTB Oborniki ma już kilkuletnią tradycję. Impreza zawsze odbywała się w końcu kwietnia. W roku ubiegłym, w związku z pandemią koronawirusa, kolejna edycja się nie odbyła. Po rocznej przerwie pasjonaci MTB będą mogli znów rywalizować w ładnej okolicy. Start i meta maratonu znajdować się będą na lądowisku Słonawy, prawie tuż za granicami Obornik. W sobotę 4 września startujący zmierzą się z dwoma dystansami: 35 km - dla bardziej zaawansowanych zawodników i 8 kilometrów dla turystycznego przejazdu.
 
Biorąc pod uwagę zapytania, organizatorzy przedłużyli możliwość zapisów do imprezy do piątku 20 sierpnia do godziny 24.00 (https://plus-timing.pl/zgloszenia/dt4you-mtb-oborniki-2021).
 
Wahającym się lub niezdecydowanym podpowiadam: ten maraton odbywa się od kilku lat, jest wzorowo zorganizowany, ma swój klimat i dobre nagrody. Tak też ma być i w tym roku.
 
Imprezę organizują Urząd Miejski w Obornikach oraz Obornickie Centrum Sportu, sponsorem tytularnym jest firma DT4YOU.
 
                            Piotr Kurek
 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL