R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41330059 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Do wygrania trzy pakiety startowe

 

14 kwietnia maraton rowerowy MTB
w Murowanej Goślinie i Puszczy ZielonkaAlbert Fokt z Kalisza (1725), przez długie lata najlepszy kolarz górski Wielkopolski, triumfował w roku ubiegłym w maratonie MTB w Murowanej Goślinie na dystansie Mini. Do mety pozostało mu jeszcze około 1000 metrów. Krople deszczu (widoczne na zdjęciu) osiadły na obiektywie.

W niedzielę 14 kwietnia w Murowanej Goślinie i jej okolicach odbędzie się maraton MTB, którego organizatorem jest Grzegorz Golonko oraz władze tego podpoznańskiego miasteczka. Będzie to już ósma edycja imprezy dla pasjonatów kolarstwa górskiego z całej Polski.

Podobnie, jak w latach poprzednich (pierwszy maraton MTB odbył się w czerwcu 2006 roku), jego uczestnicy zmierzą się z trzema dystansami: Mini (36,4 km), Mega (68,4 km) i Giga (115,3 km). Jako pierwsi, o godzinie 10,00, ruszą na trasę startujący na najdłuższym dystansie.

Chcąc zachęcić do udziału w tej imprezie mieszkańców gminy Murowana Goślina (tylko na stałe zameldowanych), jej władze zapraszają ich do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy pakiety startowe.

Zgłoszenia (formularz) należy przesłać mailowo na adres: e-mail: promocja@murowana-goslina.pl lub dostarczyć do Gminnego Centrum Informacji w Ratuszu na placu Powstańców Wielkopolskich w Murowanej Goślinie (I piętro) do 27 marca.

Losowanie nagród odbędzie się 1 kwietnia o godzinie 12.00 (to nie Prima Aprilis) na Nowym Rynku podczas startu rajdu rowerowego "Poszukiwanie Wielkanocnego Jajeczka w Puszczy Zielonka."

Zasady uczestnictwa:

1. Posiadanie stałego meldunku w gminie Murowana Goślina.

2. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie na adres e-mail: lub dostarczenie do Gminnego Centrum Informacji w Ratuszu na Placu Powstańców Wielkopolskich w Murowanej Goślinie do 27 marca br.

3. Podanie danych kontaktowych (uczestnicząc w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb tego konkursu i wyraża zgodę na publikację informacji o zwycięstwie w konkursie).

4. Wszystkie zgłoszenia zostaną zweryfikowane (stały meldunek w gminie Murowana Goślina) w Urzędzie Stanu Cywilnego w Murowanej Goślinie.

5. Zwycięzcy konkursu w dniach 2-12 kwietnia wybiorą trasę maratonu oraz podadzą wszystkie niezbędne do rejestracji dane.

6. Wręczenie pakietów startowych nastąpi 13 kwietnia br. (w sobotę poprzedzającą maraton) o godz. 18.00 przed sceną na Nowym Rynku w Murowanej Goślinie.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL