R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41826863 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
I Memoriał Marka i Zbyszka
w fotograficznym ujęciu Piotra Rakowskiego

 


Wyścig mastersów. Na prowadzeniu Marek Walędzik, za nim Wojciech Jurasz, na trzecim miejscu Jacek Wawrowski - późniejszy triumfator.


Artur Spławski z Poznania w tym roku ukończy 49 lat i jest nadal w doskonałej formie. Dziś zajął trzecie miejsce w rywalizacji mastersów.


Paweł Kliński, rocznik 1972, jest informatykiem wysokiej klasy - pracuje w Banku Zachodnim WBK. W 1996 roku w Karpaczu zdobył tytuł mistrza Wielkopolski, elita, w kolarstwie górskim. Codziennie pokonuje na rowerze prawie 40 km po pracy - z Poznania do Szamotuł, gdzie mieszka. Dziś w wyścigu mastersów zajął ósme miejsce.


Marcin Wichłacz, od niedawna ściga się w kategorii masters, miał problemy z pokonaniem wzniesienia.


Jacek Wawrowski, LKS POM Strzelce Krajeńskie, jedzie po zwycięstwo w wyścigu mastersów. Dzień wcześniej kolega z klubu Paweł Szczepaniak wywalczył brązowy medal w przełajowych mistrzostwach świata w Holandii - kategoria młodzieżowiec.


Wojciech Jurasz, dla kolegów i przyjaciół - wielkopolski Fabian Cancellara, jest lekarzem ortopedą i traumatologiem. Lubi się ścigać w każdych warunkach - nie tylko w jeździe indywidualnej na czas.


Robert Adamski (nr 18) chyba najszybciej ze wszystkich mastersów pokonywał strome wzniesienie.

Wszystkie zdjęcia na tej stronie autorstwa Piotra Rakowskiego.

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL