R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41645219 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Łężeczki czekają na fanów MTB

 

W najbliższą sobotę rajd rowerowy (dwie trasy)
w zachodniej Wielkopolsce, niedaleko Pniew


Wielkopolscy fani MTB spotykają się w najbliższą sobotę w Łężeczkach.

W minioną sobotę wielkopolscy pasjonaci MTB spotkali się na Gali Rowerowej w Murowanej Goślinie, zaś równo tydzień później - w sobotę 26 października - wezmą udział w rajdzie, którego start i metę wyznaczono w Łężeczkach, w zachodniej Wielkopolsce. Także w wieczornym spotkaniu integracyjnym przy muzyce, dobrym jedzeniu i rozmowach nie tylko o kolarstwie.

W najbliższą sobotę, 26 października, w Łężeczkach odbędzie się rajd rowerowy. Jednak nie będzie to tylko zwykła przejażdżka, a jesienne sprawdzenie, czy w tej okolicy można w przyszłości przeprowadzić maraton MTB lub też jeszcze inną imprezę kolarstwa górskiego.

Program sobotniej imprezy przewiduje przejazd dwóch grup: turystycznej na dystansie około 25-30 km oraz sportowej na trasie około 60 km. Przewodnikami na obu dystansach będą przyjaciele-rowerzyści z Pniew: Bogusław Kwiatkowski (na dłuższej) i Eugeniusz Siminiak (na krótszej).

Ci sami, którzy wymyślili, wytyczyli i zbudowali trasę XC w Pniewach (w Księżym Lesie), gdzie w maju tego roku odbyły się niezwykle udane Mistrzostwa Wielkopolski w kolarstwie górskim. I gdzie, jak wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazują, w najbliższych latach odbywać się będzie championat naszego regionu w wyścigach cross country.


Punkt widokowy w Łężeczkach nad Jeziorem Chrzypskim.

W czasie, gdy dorośli będą pokonywać w sobotę dwa dystanse, ich pociechy zapewne wezmą udział w wyścigach dla dzieci i konkursach. Wieczorem odbędzie się spotkanie integracyjne "Przy muzyce o kolarstwie... i nie tylko". Można skorzystać z noclegu ze śniadaniem (cena w zależności do standardu od 50 do 70 złotych od osoby), udział w imprezie wieczornej - opłata 70 złotych.

Imprezę w Łężeczkach organizuje niezastąpiony Wojciech Gogolewski - prezes ogniska TKKF "Pałuki" z Wągrowca, główny organizator imprez MTB w Wielkopolsce.

Rezerwację miejsc noclegowych oraz udział w imprezie towarzyszącej należy zgłaszać bezpośrednio w recepcji hotelu SPA Posnania w Łężeczkach. Zgłoszenia telefonicznie (+48/61/295-14-88) lub mailowo (recepcja@lezeczki/pl).

Program sobotniej imprezy
Miejsce: Hotel SPA Posnania Łężeczki
Zbiórka: 10.30
Wyjazd grup na trasy: 11.00
Gry i zabawy dla najmłodszych: 11.00 - 14.00
Przyjazd grup z tras: 13.00-14.00
Posiłek regeneracyjny dla wszystkich uczestników: 14.00-15.00
Zakończenie części rajdowo-turystycznej: 15.30-16.00
Zajęcia - czas własny: 16.00 -19.55
Spotkanie "Przy muzyce o kolarstwie... i nie tylko". Godzina 20.00 - .....
W programie spotkania: ciepły posiłek, muzyka, kawa, herbata, szwedzki bufet i coś słodkiego..., inne napoje w zakresie własnym.

 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL