R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41327644 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-04-18
Propozycja na najbliższą sobotę

 

Z Piotrem Rakowskim na rowerze
do Pobiedzisk i z powrotem do Poznania 
 Wszystkie znaki na ziemi i na niebie wskazują, że w najbliższą sobotę (28 listopada) pogoda będzie sprzyjająca do jazdy na rowerze. Temperatura ma oscylować od plus 3 do minus 1 stopni Celsjusza, może poprószyć śnieg. Zakładając taki korzystny scenariusz pogodowy, Piotr Rakowski z Poznania zaprasza na wycieczkę...

Start o godzinie 9 z parku Sołackiego. Do pokonania będzie 74 kilometry na trasie z Poznania do Pobiedzisk i z powrotem do Grodu Przemysła. Planowany czas jazdy - do godziny 15.

Piotr Rakowski jest informatykiem wysokiej klasy i wielkim fanem rowerów. W tym roku, 13 czerwca, razem z Tomaszem Karwowskim pokonał 400 kilometrów na swym "góralu" w jeden dzień Poznański Pierścień Rowerowy, objeżdżając go ponad dwukrotnie. Ruszyli na trasę w sobotę 13 czerwca 2015 o godzinie 00.00, skończyli jazdę tego dnia kilkanaście minut przed północą. To jego największy wyczyn, ma na swym koncie i inne długie wycieczki.

– Jeśli w najbliższą sobotę pogoda będzie sprzyjająca, zapraszam na godzinę 9 do parku Sołackiego. Dystans 74 km jest odpowiedni do pokonania w listopadowych warunkach - mówi informatyk, rowerzysta, zapalony fotograf.

Więcej szczegółów na Facebooku
https://www.facebook.com/Wycieczki-rowerowe-Wielkopolska-496334390525160/

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL