R E K L A M A :
 Newsletter >
 Wyslij znajomym >
 Dodaj do ulubionych
  Szukaj na stronie.
Jestes 41631573 gosciem na naszej stronie
Aktualizowano: 2024-06-04
Dzieci ścigały się na całego

 

Park Łazienki w Środzie Wielkopolskiej


Ponad 50 dzieci w wieku od trzech do piętnastu lat ścigało się dziś w Środzie Wielkopolskiej. Na zdjęciu z rodzicami i organizatorami imprezy.
Fot. Piotr Kurek

Kolejna edycja Ligi Rowerowej, pierwsza po przerwie wakacyjnej, odbyła się w niedzielę 7 września w Środzie Wielkopolskiej. Prawo startu w imprezie miały dzieci w wieku od trzech do piętnastu lat, które przez kilka godzin ścigały się na serio i z niesłychanym zaangażowaniem.

W niedzielę 7 września zawody odbyły się w Środzie Wielkopolskiej - w Parku Łazienki. Ścigało się ponad 50 młodych fanów rowerów i kolarstwa. W kilku wyścigach (w zależności od wieku), w sztafecie rodzinnej i w eliminatorze.


Finał dziecięcego eliminatora: Jakub Figaj (od lewej), Adam Frański, Jakub Mazurek i Brajan Szczepkowski. Wygrał Figaj przed Mazurkiem, Szczepkowskim i Frańskim.
Fot. Piotr Kurek

Tradycyjnie wymagany był tylko sprawny rower, kask oraz oczywiście chęci do sportowej rywalizacji! Była niezła zabawa, prawdziwe emocje i niekiedy łzy radości lub smutku. Były to już ósme zawody w ramach Ligi Rowerowej.


Chwila odpoczynku w sportowej rywalizacji.

Fot. Piotr Kurek

Zmienił się także terminarz Ligi Rowerowej. W tym roku przeprowadzone zostaną jeszcze dwie edycje, czyli łącznie dziesięć imprez w sezonie 2014, jedna została więc odwołana:
14 wrzesień - Jarocin,
21 wrzesień - Hermanów, Finał Ligi Rowerowej.
 

 

Logo BCM Nowatex - Producent odzie�y rowerowej, sportowej, kolarskiej

EUROBIKE

 

 
WSTECZ HOME E-MAIL